SMS Kredi

ING 2205 Sms Servisi ile Kredi Başvurusu

Şubesiz bankacılık çok sık kullanılmaya başlandı. Şubelerde yapılabilen işlemlerin neredeyse hepsini internetten, telefondan ,mobil uygulamalardan yapmak mümkün. Kredi başvuruları da şubesiz bankacılık işlemlerinin en çok uygulananlarından biri…

Bu yazımızda ING Bank’a sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu hakkında bilgiler verdik. Ing sms kredi özellikleri nelerdir? ING sms kredi faiz oranları kaçtır? ING sms kredi başvurusu nasıl yapılır? ING sms kredi hemen hesaba yatar mı? Cevaplar aşağıda…

Ing sms kredi özellikleri nelerdir?

Ing ihtiyaç kredisine sms ile de başvurulabiliyor. ING sms kredinin özellikleri şunlardır:

  • Ing sms kredi için en az 3 ay en fazla 48 ay vade yapılıyor.
  • ING sms kredi faiz oranı bu kampanya için %1,59 olarak belirlenmiş.
  • Alacağınız kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti(dosya masrafı) kesiliyor.
  • Hayat sigortası primi yaptırmak zorunludur. Bu prim yıllık olarak alınır. Kişinin cinsiyetine,yaşına, sağlık durumuna göre değişebilir. 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile alacak olan 35 yaşındaki erkek müşterinin vereceği hayat sigortası yıllık primi 100 TL civarında olacaktır.

ING sms kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING sms kredi başvurusu yapmak için T.C. kimlik numaranızı yazıp 2205’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Bu şekilde bankaya ihtiyaç kredisi için ön başvuru yapmış olursunuz. Size kredi alabileceğiniz haber verilince de şubeler kanalıyla kredinizi kullanabilirsiniz.

ING sms kredi hemen hesaba yatar mı?

ING’ye sms ile kredi başvurusu yapma işlemi bir ön başvuru niteliğindedir. Bu sebeple başvurunuz onaylansa bile paranız hemen hesabınıza yatırılmamaktadır. Ön başvuru süreci olumlu sonuçlanan müşteriler kredilerini ING şubelerinden alabilirler.

Ing sms ile kobi kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ing sms ile esnaflara ve firma sahiplerine de kredi veriyor. Ing sms kobi kredi adlı bu kampanyaya bir kısa mesajla başvuru yapabilirsiniz. Bu kampanya ile 48 bin TL’ye kadar sms kredi kullanabilirsiniz. Ing sms kobi kredi başvurunuz onaylanırsa aynı gün içinde size en yakın Ingbank şubesine giderek kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Ingbank’ın sms ile kobi kredisi veren kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz. ” Ingbank Kobilere Sms ile Kredi Veriyor ” adlı makalemize tıklayın.

Sorularınızı yorum kısmına yazın kısa sürede cevaplayalım.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close