Borç Kapatma Kredisi

Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2019 (Masrafsız Dost Kredi)

Başka bankalara olan borçlarınızı yeniden yapılandırarak tek bir bankada toplayabilirsiniz. Bu sayede borçlarınızı daha uygun faizlerle yeniden yapılandırabilir ve vade süresini uzatabilirsiniz. Halkbank Dost Kredi adlı yapılandırma kampanyasını inceledik. Detaylar aşağıda...

Sponsorlu Reklamlar

Diğer bankalara ait kredi kartı borçlarınızı ödeyemiyorsanız ya da diğer bankalardan aldığınız ihtiyaç kredisi taksitlerini ödemekte zorluk çekiyorsanız Halkbank Dost kredi işinize yarayabilir. Halkbank borç yapılandırma kredisinin maliyet tablosu aşağıda…

DİKKAT: Halkbank kredi kartı yapılandırma kampanya faizlerini düşürdü. Detaylar için hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/halkbank-kredi-karti-yapilandirma/

Halkbank Borç Transfer Kredisi İçin Örnek Maliyet Tablosu

10 Bin TL tutarındaki Halkbank borç kapatma kredisi için hazırlanmış maliyet tablosu şöyle:

Kredi Tutarı10.000 TL
Vade60 Ay
Faiz Oranı%2,16
Dosya MasrafıYok
Aylık Taksit330,35 TL
Yıllık Maliyet Oranı%35,9446

[box type=”success” align=”alignleft” class=”” width=””]DİKKAT: Ziraat Bankası nakit avans ve kredi kartı borçlarınızı yapılandırıyor. Detaylı bilgi için hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-kredi-karti-yapilandirma[/box]

Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi özellikleri nelerdir?

Halk Bankası Dost Kredi, diğer bankalarda olan ihtiyaç kredisi taksitlerinizi veya yine diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarınızı kapatmak (yapılandırmak) için kullanılabilir. Bu bağlamda Dost Kredi kampanyası için bir borç yapılandırma aracı denilebilir. Halkbank dost ihtiyaç kredisinin diğer özelliklerini sıralayalım:

 • Bu kredi için 60 aya kadar vade yapılabiliyor.
 • 2019 yılına ait Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi faiz oranı aylık %2,16 ‘tur. Diğer kredi giderleri eklenince yıllık maliyet oranı %35 civarında oluyor.(60 ay vadeli 10 bin TL kredi için)
 • Dost kredi masrafsız olduğu içi kredi tahsis ücreti alınmıyor. Günümüz bankacılığında masrafsız kredi, kredi tahsis ücreti alınmayan kredi anlamına geliyor. Kredi tahsis ücreti, kredi miktarının binde beşi oranında hesaplanıyor.
 • Bu kredi için hayat sigortası yaptırmak zorunludur. 10.000 TL kredi için 36 ay vade yaptıran 35 yaşındaki erkek müşteri için alınan yıllık sigorta primi ücreti 30 TL civarındadır.

Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Dost İhtiyaç kredisi başvurusu için Halk Bankası şubelerine gitmeniz gerekiyor. Belgeli geliri olmayanlara ve kredi skoru düşük olanlara kredi çıkmıyor.

Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi başvurusu için istenen belgeler?

Kimlik Belgesi: Üzerinde T.C. kimlik numarası yazılı olan nüfus cüzdanı,ehliyet ya da pasaport kabul edilir.

Gelir Belgesi:

 • Kamu Çalışanları için Bordro
 • Özel Sektör Çalışanları için Bordro veya üzerinde haciz bulunmadığı ibaresi içeren güncel onaylı gelir belgesi, şirket imza sirküleri, SGK hizmet dökümünü,
 • Emekliler için SGK Emekli Belgesi ,emekli maaş hesap cüzdanı.
 • Emekli olan ancak aktif olarak bir iş yerinde sigortalı ve ücretli çalıştığını beyan edenlerden, iş yeri destek prim bildirgesi istenir.
 • Serbest Meslek Sahipleri için güncel vergi levhası, yıllık gelir vergisi beyannamesi, güncel işletme hesap özeti, Ticaret Sicil Gazetesi istenir.
 • Çiftçiler için çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri
 • Ek Gelir Belgeleri: Faiz gelirleri için hesap cüzdanı, kira geliri için tapu, kira kontratı fotokopisi.

Diğer bankalara olan borçlarınızı gösteren belgeler: Yapılandırmaya konu olan borçlara ait belgeleri ilgili banka şubeleri üzerinden temin edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Diğer bankaların yapılandırma kampanyalarını karşılaştırmak isterseniz  https://yatırımhaber.com/borc-kapatma-kredisi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum bölümüne sorularınızı yazarsanız sorularınız kısa sürede cevaplanacaktır.

İlgili Yazılar

22 Yorum

  1. Bankaya ipotek olarak göstereceğiniz gayrimenkule ait tapu belgesi ile şubelere müracaat ediniz.

 1. selam ben emekli sandığından emekliyim kredimi ödemede güçlük çekiyorum ve 2 3 ay ödemediğim oldu kkb kesin bozuk ama icralık değilim krediden yararlanabilirmiyim sizden cevap bekliyorum e-postama saygılarımla..

  1. Cezaya düşenlere bu kapsamda genelde kredi çıkmamaktadır. Bankanın herhangi bir şubesine giderek veya 0850 222 0 400 – 444 0 400 çağrı merkezi numaralarından birini arayıp durumunuzu anlatınız.

 2. selamlar emekli ola bilmem için 2 sene önce kıredi çektim halk bankasından şu an 10000 tl borcum var 1325 tl maaşın toplamı 490 tl kesiyorlar ben bu borcu kapatma kayıdıla 20.000 kıredi çekmek istiyorum yani 10.000 tl keser 10.000 tl versinler ayrıca 17.000 tl ayrı bi kırediyi de ödüyorum kıredi bu şekilde alabilirmiyim. aydınlatırsanız memnun olurum.

  1. Şimdiye kadar borçlarınızı düzenli şekilde ödediyseniz yani yasal takibe düşmediyseniz kredi alabilirsiniz. Borç kapatma kredisi (yapılandırma) kapsamında finansman almak için herhangi bir Halkbank şubesine müracaat ediniz.

  1. Başka bankaya olan borcunuzu Halkbank’ta yapılandırabilirsiniz. Halk Bankası şubelerine müracaat ediniz.

 3. Benim diğer bankalara borcum var elli bin civarında tek bankada toplamak istiyorum bu mümkünmü

 4. Slm garanti bankasında bir kredim var her ay gecikmeli ödüyorum yani bi 15 gün falan ayrıca iki tane kr edi kartım var bu kampanyadan yararlanabilirmişim??

 5. Diğer bankalara toplam 58.000 civarı kredi borcum var. Düzenli ödüyorum . Bankanizda tek olarak birleştirmek istiyorum ya da yapılandırmak. Mümkün müdür? 4d işçi kadrosundayim ve bankanız maaş müşterisiyim.

 6. Ben dost ihtiyaç kredisi istiyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum benim akbanka kredi kartı borcum var bir an önce yatırmam gerekiyor kamuda çalışıyorum bu numara bana ait yardım edersiniz dimi

  1. 0850 222 0 400 Halkbank çağrı merkezini arayın veya Halk Bankası şubelerine müracaat edin.

 7. Diger bankalara ek hesap kredi ve kredi karti toplam 25bin ila 30bin arasinda borcum var ben yapilandirma deilde kredi cekmek istesem alabilirmiyim kendim odeyecem oralarin borcunu çünkü borcun 5bini benim deil arkadaşın bide bir gecikmem var ama odedim

  1. Kredi notunuz uygunsa dilediğiniz türde kredi çekebilirsiniz Sedat Bey. Gecikmeli ödemeden dolayı kredi puanınız düşmüş olabilir. Halkbank şubelerine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 8. 125bin tl konut kıredisi kıredi kıredi kartı borcum var ziraat bankası onay vermedi ödemek tr çok zorlanıyorum yardımcı olur musunuz 3950 tl maaşım var

 9. BENİM BANKAYA OLAN BORCUM VARLIK YÖNETİMİNE AKTARILDI KREDİ ÇEKEBİLİR MİYİM?

  1. Aktif takibi açık göründüğü için varlık yönetimi bitene kadar kredi çekemezsiniz.

 10. Benim kredim ve kredi kartı borcum var bunu toplam 65 bunu sizin bankadan borç kapama kredisi alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu