Krediler

Halkbank İmar Barışı Kredisi 2019 (%1,33 Faizli)

Halk Bankası imar affı kapsamındaki masraflar için düşük faizli kredi veriyor. Kampanyanın ayrıntıları aşağıda...İmar barışı 2019 başvuruları tüm hızıyla devam ediyor. Bazı vatandaşlar yapı kayıt ücretini peşin ödemekte zorlanıyor. Bu durumda olanların talebi üzerine Halk Bankası, İmar Barışı Destek Kredisi adlı kampanyasını piyasaya sürdü. Ürünün özellikleri şöyle:

Halk Bankası İmar Affı Kredisi 2019

Kredinin üst sınırı bulunmuyor. Belli aralıklar için faiz oranları şöyle değişiyor:

  • 20.000 TL’ye kadar olan tutarlar için %1,33
  • 20.001 – 100.000 TL arası tutarlar için %1,48
  • 100.000 TL’den fazla tutarlar için %1,65 oranında faiz uygulanır.

5 yıla kadar (60 ay) vade yapılabilir. Müşterilerden kullandıkları kredinin binde beşi oranında dosya masrafı alınır. Dosya masrafı (tahsis ücreti) kredi kullanımı esnasında müşteriden peşin olarak tahsil edilir. Aylık eşit taksitlerle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Halk Bankası imar affı kredisi kullanacak kişinin hayat sigortası yaptırması zorunludur. Diğer standart ihtiyaç kredisi kampanyalarından alınan masraf ve vergiler imar barışı kredisi için de geçerlidir.

İmar Affı Destek Kredisi Başvuru Şartları

İmar Barışı Kredisi kapsamında finansman alabilmek için:

  • Kredi notunuzun 1300’den düşük olmaması,
  • Sabit bir gelirinizi olması gerekir.

Bu ürün sadece İmar Barışı Yapı Kayıt Ücretinin finansmanı için verilir. Diğer ihtiyaçlarınız için bu üründen faydalanamazsınız. Başvurular sadece Halkbank şubelerine yapılır. Şubesiz yöntemlerle bu ürüne başvuramaz; sadece Halkbank’ın kredi politikalarına uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için “KREDI, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” bilgilerini sms ile 3401’e gönderebilirsiniz. Olumlu yanıt alırsanız şubelerden finansman kullanabilirsiniz.

Başvuru İçin İstenen Belgeler:

  • Nüfus cüzdanı,
  • Gelir Belgesi
  • Yapı Kayıt Ücreti Makbuzu.

İmar Barışı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/imar-affi-kanunu-cikti-2018-imar-barisi/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca hizmete giren İmar Barışı Danışma Hattı olan 181’i de arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Ziraat Bankası’nın imar barışı kampanyasını görmek isterseniz https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-imar-barisi-kredisi-2018/ bağlantısına tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı