Krediler

Halk Bankası’ndan Genç Girişimciye Faizsiz Kredi 2017Halk Bankası KOSGEB’in Girişimcilik Destek Programını tamamlayan gençlere, bazı şartları sağlamaları halinde, faizsiz kredi veriyor. Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi adı altında verilen bu kredi hakkındaki bazı soruları cevapladık.

Halk Bankası faizsiz iş kurma kredisi özellikleri nelerdir? Halk Bankası genç girişimciye ne kadar iş kurma kredisi veriyor? Halk Bankası faizsiz iş kurma kredisi alma şartları nelerdir?

Halk Bankası faizsiz iş kurma kredisi özellikleri nelerdir?

Halk Bankası Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara bu kapsamda faizsiz kredi veriyor. Kendi işinin patronu olmak isteyen ya da mevcut işlerini geliştirmek isteyen gençler bu krediden faydalanabilirler. Peki, Halk Bankası genç girişimciye ne kadar iş kurma kredisi veriyor?

Halk Bankası genç girişimciye ne kadar iş kurma kredisi veriyor?

Halk Bankası şartları sağlayan genç girişimcilere 100.000 TL’ye kadar faizsiz iş kurma kredisi veriyor. Peki, Halk Bankası faizsiz iş kurma kredisi alma şartları nelerdir?

Halk Bankası faizsiz iş kurma kredisi alma şartları nelerdir?

Halk Bankası’nın genç girişimciye sıfır faizle verdiği bu krediden faydalanabilmek için aşağıdaki şartları sağlamak gerekmektedir.

  • Faizsiz iş kurma kredisini almak için KOSGEB Girişimcilik Programını bitirmiş olmak gerekiyor.
  • 30 yaşından küçük olmak gerekiyor.( 30 yaşı doldurmamış olmak)
  • Genç girişimci, esnaf veya sanatkarların projelerinin KOSGEB tarafından onaylanmış olması gerekiyor. Onaylanan projelerinizi bankaya sunarak faizsiz iş kurma kredisi alabilirsiniz.

Bu Krediden Kimler Faydalanamaz

  • Hazine destekli esnaf kredisi alanlar,
  • KOSGEB’den faizsiz kredi ya da hibe desteği alan kişiler Halkbank Genç Girişimci Kredisi’nden faydalanamaz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı