Krediler

Halk Bankası KOBİ’lere İlk 6 Ay Ödemesiz Destek Kredisi Veriyor

Halk Bankası Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler kapsamında olan mikro işletme, küçük işletme, esnaf ve sanatkarların yatırım ihtiyaçlarını desteklemek adına Halk Esnaf Destek Paketi adında bir kredi veriyor. Halkbank bu destek kredisi ile büyümek isteyen KOBİ’lere yardımcı oluyor. Bu makalemizde Halkbank KOBİ destek kredisi hakkındaki bazı soruları cevapladık.

Halkbank KOBİ destek kredisi özellikleri nelerdir? Halkbank KOBİ destek kredisi üst limiti ne kadardır? Halkbank KOBİ destek kredisi vade üst limiti kaçtır? Halk Bankası KOBİ destek kredisi kimlere verilir? Halk Bankası KOBİ destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank KOBİ destek kredisi özellikleri nelerdir?

Halkbank KOBİ destek kredisi özellikleri şunlardır:

  • Bu destek kredisi Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler kapsamındaki iş yerlerine verilmektedir.
  • Halkbank KOBİ destek kredisi üst limiti 150.000 TL’dir.
  • Halkbank KOBİ destek kredisi için en fazla 36 ay vade yapılmaktadır. Bu vade üst limitine ödeme yapılmayan aylar da dahildir.
  • Kredi alacak KOBİ dilerse ilk 6 ay ödeme yapmayabilir. Ödeme yapılmayacak ay sayısı en fazla 6 aydır.
  • İster ayda bir, ister üç ayda bir olarak taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Ancak, 3 ayda bir dönemsel taksit ödemesini seçenler ilk 6 ay ödeme yapmama hakkından mahrum kalmaktadırlar.
  • Halk Bankası, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere destek kredisi ürünü KOBİ-Esnaf Acil Destek Poliçesi’ni de içermektedir.

Halk Bankası KOBİ destek kredisi kimlere verilir?

Halk Bankası bu krediyi Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler kapsamında olan işletmelere verir.

Halk Bankası KOBİ destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Halk Bankası KOBİ destek kredisi başvurusu Halk Bankası şubelerinden yapılmaktadır. Şubesiz bankacılık ile yapılan başvurular bu kredi için geçerli değildir.

İlgili Yazılar

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı