Krediler

Halk Bankası Halk Günü KredisiHalk Bankası 79. kuruluş yıl dönümüne binaen bir kredi kampanyası oluşturdu. Bu kredinin adı Halk Günü 2017 Kredisi olarak belirlendi. Halkbank Halk günü kredisi hakkında bazı soruları cevapladık. Halkbank halk günü 2017 kredisinin özellikleri nelerdir? Halkbank halk günü 2017 kredisi faizleri ne kadar? Halkbank halk günü 2017 kredisinin ek masrafları nelerdir? Halk Bankası halk günü kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halk Bankası halk günü kredisine kimler başvurabilir? Halkbank Halk Günü Kredisi sms başvurusu nasıl yapılır? Halkbank halk günü 2017 kampanyası ne zamana kadar sürecek?

Halkbank halk günü 2017 kredisinin özellikleri nelerdir?

Halkbank halk günü kredisinin özellikleri şunlardır:

  • Halkbank’ın bu kampanyası, ihtiyaç kredileri kapsamına girmektedir.
  • Halk günü kredisi kapsamında 79.000 TL’ye kadar kredi verilecektir. Bankanın kuruluşunun 79. yılı olması sebebiyle kredi üst limiti bu şekilde belirlenmiştir.
  • Halk günü kredisi için 48 aya kadar vade yapılabilir. Bunun yanında bu kredi ”normal halk günü kredisi” ya da ”masrafsız halk günü kredisi” olarak kullanılabilir.
  • Eşit taksitli, üç ayda bir taksitli, artan ya da azalan taksitli ya da serbest ödeme seçeneklerinden size uyanı tercih ederek kredi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

Halkbank halk günü 2017 kredisi faizleri ne kadar?

Halkbank halk günü kredisi faizleri; kredinin masrafsız ya da normal olmasına göre değişiyor. Masrafsız halk günü kredisi faizi %1,18 ; normal halk günü kredisi faizi %1,13‘tür.

Halkbank halk günü 2017 kredisinin ek masrafları nelerdir?

Halkbank halk günü kredisinin ek masrafları şunlardır:

  • Masrafsız halk günü kredisinden tahsis ücreti alınmaz. Normal halk günü kredisinden kredi miktarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
  • Halkbank halk günü kredisinde BSMV ve KKDF kapsamındaki masraflar müşteriye ödetilir. Aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar BSMV; yüzde on beşi kadar KKDF bütün Halk Günü Kredisi taksitlerine eklenmektedir.
  • Halk Günü 2017 kredisi de bir ihtiyaç kredisi olduğundan; bu krediyi kullanacak kişiler hayat sigortası yaptırmak zorundadır.

Halk Bankası halk günü kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Halk Bankası halk günü kredisi başvurusu Halkbank şubelerinden yapılmaktadır.

Halk Bankası halk günü kredisine kimler başvurabilir?

Bankanın kredi kullandırma şartlarına uyan herkes bu krediye başvurabilir.

Halkbank Halk Günü Kredisi sms başvurusu

Halk Bankası halk günü kredisi kampanyasına sms ile hemen başvurabilirsiniz. Halkbank Halk Günü kredisi sms başvurusu için HALK yazdıktan sonra kelimelerin arasında bir boşluk bırakarak ”Kimlik numarası, aylık gelir miktarı, istediğiniz kredi miktarı” bilgilerini yazıp Halkbank sms servisi olan 3452‘ye gönderin.

Halkbank halk günü 2017 kampanyası ne zamana kadar sürecek?

Halkbank halk günü 2017 kampanyasına 22 Mayıs -21 Temmuz 2017 tarihleri arasında  başvurabilirsiniz. 21 Temmuz Cuma günü mesai sonuna kadar başvurunuz alınacaktır.

İlgili Yazılar

2 Yorum

  1. Gerçekten çok güzel anlatmışınız sizleri bu yazınızdan dolayı tebrik etmek istedim. Biran önce bende halk bankasına yatırım yapmayı düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı