Krediler

Halk Bankası Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi (Güncel 2020)

Halkbank emekli maaş müşterilerine özel kredi veriyor. Kredinin maliyet, faiz ve başvuru bilgilerini araştırdık. Ayrıntılar aşağıda...

Sponsorlu Reklamlar

Halkbank emekli kredisi 2020 kampanyasının Mart ayı faiz oranları güncellendi. Mutlu Emekli Kredisi kapsamında verilen bu ihtiyaç kredisinin örnek maliyet hesaplama tablosu şöyle:

Üst Limit100.000 TL
Vade60 Ay
Faiz Oranı%0,98
Tahsis Ücreti525 TL
Aylık Taksit2.332,64 TL
Yıllık Maliyet
Oranı
%15,3311

Halkbank’ın Mutlu Emekli kredi hesaplama aracını kullanmak isterseniz bu  bağlantıyı ziyaret ediniz: https://www.halkbank.com.tr/4560-mutlu_emekli_ihtiyac_kredisi

DİKKAT: Ziraat Bankası emeklilere uygun faizli kredi veriyor. Detaylı bilgi için hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-emekli-kredisi/

Halk Bankası Mutlu Emekli Kredisi özellikleri nelerdir?

Emekli vatandaşlar için hazırlanan bu kampanyanın özellikleri şunlardır:

  • Diğer ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi bu kredi için de 60 aya kadar vade yapılır. Kredinin üst limiti 100 bin TL’dir.
  • Halkbank emekli kredisi faiz oranı dosya masrafsız kredi için %1,03; standart mutlu emekli kredisi için %0,98’dir.
  • Bu krediden %0,5 yani binde beş oranında kredi tahsis ücreti alınır. Bu ücret bir kereye mahsus alınmaktadır.
  • Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) ve KKDF (Kredi Kaynak Destekleme Fonu) kesintileri bu üründen de alınır.
  • Mutlu emekli kredisi alabilmek için hayat sigortası yaptırmak koşuldur. Sigorta Halkbank’a veya başka bir sigorta firmasına yaptırılabilir.
  • Mutlu emekli kredisi kapsamında 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisini 60 ay vadeyle kullanan 50 yaşındaki emekli müşteri yıllık 100 TL civarında hayat sigortası primi ödemektedir.

Emekli Kredisi için kimler başvuru yapabilir?

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi’ne başvurmak için emekli olmak ve emekli maaşını Halkbank’tan almak yani bankanın maaş müşterisi olmak gerekiyor.

Emekliye Kredi Halkbank

Şartlara uyan tüm emekliler, gerekli evrakları yanlarında getirmek koşuluyla, tüm Halkbank şubelerinden başvuru yapabilirler.

İstenen belgeler

Bankanın maaş müşterisi olduğunuzdan üzerinde T.C. kimlik numarası yazılı olan bir kimlikle şubelere müracaat etmeniz yeterlidir.

Mutlaka Okuyun: Bağkur borcu olanlar kredi kullanarak emekli olabilirler. Bağkur emeklilik kredisi hakkında bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/bagkur-borcu-olanlara-emeklilik-kredisi-2017/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bize soru sormak isterseniz alttaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz…

İlgili Yazılar

2 Yorum

  1. iyi günler yurt disi emeklilik borclanmasi yapmak istiyorum kredi alma sansim varmi bilgilendirirseniz sevinirim simdiden tesekkürler

    1. size burdan kimse cevap vermeyecek günay hanım emin olun.ben çok araştırdım hiç bir banka yurt dışı borçlanması yapmıyor.anca tüketici kredisi veriyorlar yüksek faizle ondada gelir belgesi istiyorlar.işimiz 2019 da başbakanın emriyle yapılacak bir yeni anlaşmaya kaldı.kısacası berbat bir durum.bende bekliyorum yasa çıksın diye ama hükümetin umrumda değiliz gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu