Krediler

Halk Bankası Mutlu Emekli Kredisi (Güncel 2019)

Halkbank emekli maaş müşterilerine özel kredi veriyor. Kredinin maliyet, faiz ve başvuru bilgilerini araştırdık. Ayrıntılar aşağıda...Halkbank emekli kredisi 2019 kampanyasının Ocak ayı faiz oranları güncellendi. Mutlu Emekli Kredisi kapsamında verilen bu ihtiyaç kredisinin örnek maliyet tablosu şöyle:

 Tutar Aylık Faiz Dosya Masrafı Aylık Taksit Yıllık Maliyet
25.000 TL %2,32 131,25 TL 1.108,49TL %39,5946
%2,44 1.132,83TL %41,3847
50.000 TL %2,33 262,50 TL 2.221,01TL %39,7907
%2,46 2.273,82TL %41,7808

Halkbank’ın Mutlu Emekli kredi hesaplama aracını kullanmak isterseniz bu  bağlantıyı ziyaret ediniz: https://www.halkbank.com.tr/4560-mutlu_emekli_ihtiyac_kredisi

[box type=”success” align=”alignleft” class=”” width=””]DİKKAT: Ziraat Bankası emeklilere uygun faizli kredi veriyor. Detaylı bilgi için hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-emekli-kredisi/[/box]

Halk Bankası Mutlu Emekli Kredisi özellikleri nelerdir?

Emekli vatandaşlar için hazırlanan bu kampanyanın özellikleri şunlardır:

  • Diğer ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi bu kredi için de 36 aya kadar vade yapılır. Kredinin üst limiti 50 bin TL’dir.
  • Halkbank emekli kredisi faiz oranı dosya masrafsız kredi için %2,44; standart mutlu emekli kredisi için %2,32’dir.
  • Bu krediden %0,5 yani binde beş oranında kredi tahsis ücreti alınır. Bu ücret bir kereye mahsus alınmaktadır.
  • Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) ve KKDF (Kredi Kaynak Destekleme Fonu) kesintileri bu üründen de alınır.
  • Mutlu emekli kredisi alabilmek için hayat sigortası yaptırmak koşuldur. Sigorta Halkbank’a veya başka bir sigorta firmasına yaptırılabilir.
  • Mutlu emekli kredisi kapsamında 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisini 36 ay vadeyle kullanan 50 yaşındaki emekli müşteri yıllık 100 TL civarında hayat sigortası primi ödemektedir.

Emekli Kredisi için kimler başvuru yapabilir?

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi’ne başvurmak için emekli olmak ve emekli maaşını Halkbank’tan almak yani bankanın maaş müşterisi olmak gerekiyor.

Emekliye Kredi Halkbank

Şartlara uyan tüm emekliler, gerekli evrakları yanlarında getirmek koşuluyla, tüm Halkbank şubelerinden başvuru yapabilirler.

İstenen belgeler

Bankanın maaş müşterisi olduğunuzdan üzerinde T.C. kimlik numarası yazılı olan bir kimlikle şubelere müracaat etmeniz yeterlidir.

Mutlaka Okuyun: Bağkur borcu olanlar kredi kullanarak emekli olabilirler. Bağkur emeklilik kredisi hakkında bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/bagkur-borcu-olanlara-emeklilik-kredisi-2017/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bize soru sormak isterseniz alttaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz…

İlgili Yazılar

2 Yorum

  1. iyi günler yurt disi emeklilik borclanmasi yapmak istiyorum kredi alma sansim varmi bilgilendirirseniz sevinirim simdiden tesekkürler

    1. size burdan kimse cevap vermeyecek günay hanım emin olun.ben çok araştırdım hiç bir banka yurt dışı borçlanması yapmıyor.anca tüketici kredisi veriyorlar yüksek faizle ondada gelir belgesi istiyorlar.işimiz 2019 da başbakanın emriyle yapılacak bir yeni anlaşmaya kaldı.kısacası berbat bir durum.bende bekliyorum yasa çıksın diye ama hükümetin umrumda değiliz gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı