Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018 (Güncel Liste)

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Banka şubelerine kredi için müracaat ettiğinizde sizden bazı belgeler istenecektir. Bu belgelerden en önemlisi gelir belgesidir. Günümüzde gelir belgesiz olarak kredi kullanmak zorlaştı. Ancak gelir belgesiz kredi veren bankalar mevcut. Bu makaleyi, gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında yaptığımız bir araştırma sonucu oluşturduk. Makalemizde şu soruların cevaplarını verdik:

Gelir belgesiz kredi nasıl alınır? Serbest çalışanlar nasıl kredi alabilirler? Google adsense geliriyle banka kredisi kullanılır mı? Gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir?

Gelir belgesiz kredi nasıl alınır?

Bankalar tüketicilere kredi verebilmek için tüketicinin önce kredi notuna, sonra da gelirine bakarlar. Peki kişinin kayıtlı bir geliri yoksa banka kişiye nasıl gelir belgesiz kredi verir?

Bankalardan gelir belgesiz ya da bordrosuz kredi almanın birkaç yolu var. Bunları madde madde inceleyelim:

Ek gelirlerinizi belgeleyerek kredi alma

Konut, iş yeri gibi gayrimenkullerinizden kira geliri elde ediyorsanız bunu belgeleyerek bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kira kontratı ve tapu belgesi ile bankalara müracaat ederseniz kredi alma ihtimaliniz artacaktır. Kira geliri dışında bankalar tarafında kabul edilebilen diğer bir ek gelir türü ise faiz geliridir. Herhangi bir bankada belli miktarda paranız var ve bu paradan elde ettiğiniz düzenli bir faiz geliriniz varsa; bankalara ilgili hesaba ait hesap cüzdanıyla müracaat edebilir ve kredi kullanabilirsiniz.

İpotekli kredi alma

Sahibi olduğunuz ev, iş yeri, arsa ve taşıtları bankalara ipotek ettirerek de gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. İpotekli krediler hakkında ayrıntılı bilgi almak için ‘‘ Gayrimenkul İpotekli Kredi Veren Bankalar ’’ adlı makalemize tıklayınız.

Yukarıda verdiğimiz yöntemlerle kredi alabilmeniz için bir mutlaka bir gayrimenkulünüzün olması yani mal sahibi olmanız gerekiyor. Peki, sigortalı olarak çalışmayan, belgelenebilir bir geliri olmayan, herhangi bir gayrimenkul ya da taşıta da sahip olmayan kişiler kredi kullanabilir mi?

Sigortalı olarak çalışmayan, belgelenebilir bir geliri olmayan, herhangi bir gayrimenkul ya da taşıta sahip olmayan kişiler kredi kullanabilir mi?

Serbest çalışanlar, evden çalışanlar, internetten gelir elde edenler, ev hanımları kısacası geliri olup da bu gelirini belgeleyemeyenler aşağıdaki yöntemlerle bordrosuz kredi kullanabilirler:

  • Kredi kartı kullanıyorsanız ve borçlarınızı bugüne kadar düzenli ödediyseniz; kredi kartı aldığınız bankaya kredi başvurusu yapmanız mantıklı olacaktır. Kredi kartı kullanıcısı olduğunuz için kredi notunuz hesaplanabilir durumdadır. Kart ödemelerini düzenli yaptıysanız kredi notunuz bankanın gözüne batmayacaktır. Bu sebeple kredi kullanma ihtimaliniz yükselecektir.
  • Bankaya bir yakınınızı kefil olarak göstererek bankadan kredi almanız da mümkündür. Düzenli bir geliri olan ya da mal varlığı olan bir kefil, bankalardan kredi kullanmanıza yardımcı olabilir.

Google adsense geliriyle banka kredisi kullanılır mı?

Günümüzde İnternet reklamcılığı ya da Google adsense geliriyle geçinenlerin sayısı arttı. Google Adsense politikalarına göre Adsense gelirinizi kimseyle paylaşmamanız gerekiyor. Zaten bankalar da bu gelir türüne hala yabancı oldukları için adsense geliriniz olsa bile size kredi vermeye soğuk bakıyor. İnternet reklamcılığı yaparak Google adsense geliriyle banka kredisi kullanmak isteyen arkadaşlar da yukarıdaki yöntemleri deneyebilirler. Şimdi asıl konumuza dönelim ve bordrosuz kredi veren bankalar hakkında bilgi verelim.

Bordrosuz kredi veren bankalar hangileridir?

2018 yılında gelir belgesiz ve bordrosuz kredi veren bankalar şunlardır:

BANKA ADI BORDROSUZ KREDİ FAİZİ BORDROSUZ KREDİ ÜST LİMİTİ
Enpara.com %1,55 30.000 TL
Nkolaykredi.com.tr %2,29 30.000 TL
Cepteteb.com.tr %1,49 – %1,54 arasında 30.000 TL
ING Bank %1,49 – %1,79 arasında 50.000 TL
Denizbank %1,44 – %1,84 arasında 55.000 TL

Yukarıdaki faiz oranları güncellenmiştir.

Enpara.com bordrosuz ihtiyaç kredisi

Enpara.com QNB Finansbank’a bağlı olan ve şubesiz bankacılık hizmeti veren bir mobil bankacılık ürünüdür. Bu uygulama ile bütün bankacılık işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Enpara ile gelir belgesiz kredi kullanabilir ve bunu akıllı telefonunuzla anında yapabilirsiniz. Bordrosuz kredi kullanabilmeniz için Enpara müşterisi olmanız gerekmektedir. Enpara müşterisi olmak için de şubelere gitmeniz gerekmez. İstediğiniz an internetten başvuru yapabilirsiniz. Kısa sürede size dönüş yapılır ve gerekli belgeleri imzalamanız için evinize kadar personel gönderilir. Evinize gelen Enpara personeli gerekli belgeleri yanında getirir ve birkaç imzayla Enpara müşterisi olmuş olursunuz. Müşteri olduktan sonra Enpara.com akıllı telefon uygulamasını kullanarak gelir belgesiz olarak anında kredi kullanabilirsiniz. Enpara ne kadar gelir belgesiz kredi veriyor? Enpara bordrosuz kredi özellikleri nelerdir?

Anında kredi veren bankalar arasında yer alan Enpara’dan ile 30 bin TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi için tahsis ücreti alınmaz. Hayat sigortası yaptırılır. Enpara gelir belgesiz ihtiyaç kredisi faizleri kullanacağınız vadeye göre şöyle değişir:

  • 24 aya kadar olan vadeler için %1,48
  • 25-36 ay aralığındaki vadeler için %1,43
  • 37-48 ay aralığındaki vadeler için %1,39 oranında faiz uygulanıyor

Enpara’dan kullanacağınız 30 bin TL gelir belgesiz kredinin maliyeti ne kadar?

Enpara’dan 48 ay vadeli olarak 30 bin TL kredi kullanırsanız, aylık 913 TL taksitlerle vade sonu ödeyeceğiniz toplam para 43.824 TL’dir. Anında kredi veren Enpara hakkında daha fazla bilgi için ”Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi

Nkolaykredi gelir belgesiz ihtiyaç kredisi

Nkolay.com.tr de Enpara gibi şubesiz bankacılık hizmeti veriyor. Nkolay’a internet üzerinden kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aktfbank müşterisiyseniz kredinizi anında hesaba yatar. Müşteri olmasanız da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzu onaylanırsa, kredi için ve müşteri olmak için gerekli olan belgeler kuryeyle size gönderilir. Böylece şubesiz ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmış olursunuz. Nkolay kredi 30 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi veriyor. Nkolay’ın ihtiyaç kredisi faizi %2,29 olarak uygulanıyor. Kullanacağınız krediden binde beş oranında kredi tahsis ücreti alınıyor. Hayat sigortası yaptırmak zorunlu tutulmuyor. Nkolay’ tamamen sanal bankacılık yapıyor. Bu sebeple evraksız kredi veren bankalar arasında yer alıyor.

Nkolay’dan kullanacağınız 30 bin TL gelir belgesiz kredinin maliyeti ne kadar?

Anında kredi veren bankalar arasındaki Nkolaydan’dan 48 ay vadeli olarak 30 bin TL evraksız kredi kullanırsanız, aylık 1132 TL’lik taksitlerle vade sonu ödeyeceğiniz toplam para 54.370 TL’dir. Evraksız kredi veren Nkolay’ın ihtiyaç kredisi hakkında daha fazla bilgi için ”Nkolaykredi.com Gelir Belgesiz Kredi” adlı makalemize tıklayınız.

Cepteteb bordrosuz ihtiyaç kredisi

Cepteteb, TEB müşterilerinin kullanabildiği bir şubesiz bankacılık uygulamasıdır. Cepteteb üzerinden 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu krediyi kullanmak için hayat sigortası yaptırmak zorunludur. Dosya masrafsız kredi veren bankalar arasında olan Cepteteb bu krediden tahsis ücreti almamaktadır. Cepteteb kredi faizleri vade sayısına göre şöyle değişiyor:

  • 24 aya kadar olan vadelerde aylık %1,39
  • 25-48 ay aralığındaki vadelerde aylık %1,49 oranında faiz uygulanır.

Cepteteb’den kullanacağınız 30 bin TL gelir belgesiz kredinin maliyeti ne kadar?

Cepteteb’den 48 ay vadeli olarak 30 bin TL evraksız kredi kullanırsanız, aylık 926 TL’lik taksitlerle vade sonu ödeyeceğiniz toplam para 44.928 TL’dir. Dosya masrafsız kredi veren Cepteteb’in verdiği kredi hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ”CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu” adlı makalemize tıklayınız.

Ingbank bordrosuz ihtiyaç kredisi

Ingbank şubesiz bankacılık kanallarıyla tüketicilere kredi başvurusu yaptırıyor. Ing, müşterilerinden bazen gelir belgesi isteyebiliyor. Ama yine de şansınızı deneyebilirsiniz. Ing’ye sms ile ya da internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ing’nin sms ile verdiği kredi hakkında bilgi almak için ” ING 2205 Sms Servisi ile Kredi Başvurusu ” adlı makalemize tıklayın.

Ing’den gelir belgesiz ve şubesiz olarak anında kullanabileceğiniz kredi üst limiti 50 bin TL’dir. Krediden kredi tahsis ücreti alınıyor. Kredi müşterilerine hayat sigortası yaptırılıyor.

Ingbank’tan kullanacağınız 30 bin TL gelir belgesiz kredinin maliyeti ne kadar?

Ingbank’tan 48 ay vadeli olarak 30 bin TL evraksız kredi kullanırsanız, aylık 925 TL’lik taksitlerle vade sonu ödeyeceğiniz toplam para 44.400 TL’dir.

Denizbank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi

Denizbank sms aracılığı ile gelir belgesiz ve evraksız kredi veriyor. Denizbank’tan evraksız kredi kullanmak isterseniz ” Denizbank 3280 Sms Servisi ile Kredi Başvurusu ” adlı makalemize tıklayınız. Denizbank evraksız kredi kapsamında 55 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Başvuru için KREDİM yazın bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazarak 3280’e gönderin. Başvurunuz kısa sürede sonuçlanır ve kredi almaya hak kazananlar herhangi bir Denizbank şubesine gidip, sadece nüfus cüzdanı ibraz ederek kredi kullanabilirler. Denizbank müşterileri internet bankacılığı üzerinden onaylanan kredilerini şubeye gitmeden kullanabilirler.

Denizbank’tan kullanacağınız 30 bin TL gelir belgesiz kredinin maliyeti ne kadar?

Denizbank’tan 48 ay vadeli olarak 30 bin TL evraksız kredi kullanırsanız, aylık 1005 TL’lik taksitlerle vade sonu ödeyeceğiniz toplam para 48.240 TL’dir. Sms ile kredi başvurusu yaptıran diğer bankalar hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ” Sms ile Kredi Veren Bankalar Hangileri ” adlı makalemize tıklayabilirsiniz.

Makalemizdeki veriler günceldir. 2018 yılı içinde gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkındaki bilgiler güncellenecektir.

4 yorum

  1. yazı için teşekkürler. sigortam yatmıyor kredi çekmek için sizin yaptığınız liste çok faydalı oldu. diğer sitelerde hep yanlış bilgiler var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*