Krediler

İpotekli Kredi Veren Bankalar 2018

Konut,arsa ve iş yeri ipotekli veya araç rehinli olarak banka kredisi alabilirsiniz. Bu makalede ipotekli kredi veren bankaların faiz, maliyet ve başvuru bilgilerini sizler için paylaştık. Detaylar aşağıda...

Yüksek tutarda finansman ihtiyacı olan tüketicilere bazı bankalar taşıt teminatlı veya gayrimenkul ipotekli kredi veriyor. Arsa, konut ve iş yeri gibi gayrimenkullerin teminatıyla ya da otomobil rehni karşılığında bu bankalardan finansman alabilirsiniz.

Bu makalemizde gayrimenkul ipotekli kredi veren bankalar hakkında bir araştırma yaptık. Bu kapsamda düzenlenen kampanyalar ve ipotekli kredi faizleri hakkında bilgi edinmek için makalemize göz atabilirsiniz.

2018 Yılında İpotekli kredi veren bankalar

İpotekli Kredi Veren Banka Faiz Oranı Teminat Cinsi
Abank %1,71 Konut
Akbank %1,71 Konut – iş Yeri
Bankpozitif %1,49 Konut
ICBC %1,57 Konut
Finansbank %1,59 (azami) Konut
TEB %1,60 (azami) Konut
Yapı Kredi %1,37 Konut
Halkbank %1,52 Konut
Vakıfbank %1,55 Konut-Arsa-Otomobil
Şekerbank %1,75 Konut
Ziraat Bankası %1,52 Konut
Denizbank %1,69 Konut

Abank (Ev)

Abank ev ipotekli kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Banka, konut ipotekli olarak verdiği finansmanlar için 48 aya kadar vade yapıyor. Abank konut ipotekli kredi faizleri %1,71’den başlamaktadır.

Bankanın ipotek karşılığı verdiği kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://yatırımhaber.com/abank-konut-ipotekli-ihtiyac-kredisi-2017/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akbank (İş yeri ve Ev)

Akbank konut ve iş yeri ipotekli kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Banka sahibi olduğunuz ya da bir yakınınızın sahibi olduğu evi ve iş yerini teminat olarak kabul ediyor. Banka, bu ürüne 48 ay vade yapıyor. Ürünün faizleri %1,71’den başlıyor.

Akbank’ın bu ürünü hakkında daha fazla bilgi için https://yatırımhaber.com/akbank-ev-veya-is-yeri-ipotekli-ihtiyac-kredisi/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Bankpozitif (Ev)

Bankpozitif ev ipotekli kredi veren bankalar listesinde yer almaktadır. Banka, sahibi olduğunuz evi teminat kabul ederek size finansman sağlıyor, bu ürne 48 ay vade yapıyor ve DASK dışında herhangi bir sigorta masrafı çıkarmıyor.  Bankpozitif konut ipotekli kredi faizleri aylık %1,49’dan başlıyor.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi görmek için https://yatırımhaber.com/bankpozitif-sigorta-masrafsiz-konut-ipotekli-kredi/ bağlantısına tıklayınız.

ICBC gayrimenkul ipotekli kredi

ICBC konut, arsa ve iş yeri ipotekli finansman sağlıyor. Sahibi olduğunuz herhangi bir gayrimenkulü ICBC’ye teminat olarak gösterebilirsiniz. Bu tip ürünlere 48 ay vade yapan ICBC’nin ipotekli ihtiyaç kredisi faizleri %1,57’dir.

ICBC’nin bu ürünü hakkında ayrıntılı bilgi için https://yatırımhaber.com/icbc-ipotekli-finansman-kredisi-kampanyasi/ bağlantısına tıklayınız.

Teb (Gayrimenkul)

Teb herhangi bir gayrimenkul teminatı karşılığında müşterilerine bireysel finansman sağlıyor. Bankaya teminat olarak gösterilen gayrimenkulün ekspertiz değerinin %60’ına kadar ve 48 ay vadeli olarak teminatlı kredi kullanabilirsiniz. Kampanyanın faizleri için belirlenen üst limit %1,60’tır.

TEB’in bu ürünü hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz https://yatırımhaber.com/teb-ipotekli-ihtiyac-kredisi-veriyor-827/ sayfa bağlantımıza tıklayınız.

Yapı Kredi (Ev)

Yapı Kredi konut ipoteği karşılığında tüketicilere finansman sağlıyor. En fazla 48 ay vadeli olarak bireysel finansman veriliyor. Ev ipotekli ihtiyaç finansmanı faizi %1,37 olarak uygulanıyor.

Yapı Kredi’nin bu ürünü hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/yapi-kredi-bankasi-ev-ipotekli-ihtiyac-kredisi/ bağlantımızı ziyaret ediniz.

Halk Bankası (Konut)

Halkbank ev ipoteği karşılığında müşterilerine yüksek tutarda finansman veriyor. Banka, ihtiyaç kredisi kapsamındaki bu ürünlere 48 aya kadar vade yapıyor. Halkbank ev ipotekli ihtiyaç kredisi faizleri %1,52 olarak belirlenmiş.

Halk Bankası konut ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için https://yatırımhaber.com/halk-bankasi-konut-teminatli-ihtiyac-kredisi-401/ sayfasına geçebilirsiniz.

Vakıfbank (Konut)

Vakıfbank ev-arsa ipoteği ya da araç rehni karşılığında müşterilerine finansman veriyor. Vakıfbank’tan ev teminatlı finansman kullanmak isteyenlere ilgili konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar limit veriliyor. Bu ürüne 48 ay vade yapılıyor. Kampanya faiz oranı %1,55’tir.

Vakıfbank ev teminatlı ihtiyaç finansmanı hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://yatırımhaber.com/vakifbank-ipotekli-ihtiyac-kredisi-2017/ bağlantısına tıklayınız.

Vakıfbank arsa ipotekli ihtiyaç kredisi

Vakıfbank arsa ipotekli ihtiyaç kredisi de veriyor. Sahibi olduğunuz arsanın ekspertiz değerinin %75’ine kadar 48 ay vadeli olarak Vakıfbank arsa ipotekli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu tipteki ürünlerin faizleri %1,55’tir.

Arsa teminatlı finansman kampanyası konusunda daha fazla bilgi almak için https://yatırımhaber.com/vakifbank-arsa-ipotegi-karsiliginda-ihtiyac-kredisi-veriyor/ sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz.

Vakıfbank otomobil rehinli kredi

Vakıfbank otomobil rehinli kredi veren bankalardan birisidir. Sahibi olduğunuz otomobilin kasko değerinin %50’sine kadar otomobil rehinli finansman kullanabilirsiniz. Banka, otomobil rehinli ürün kapsamında 48 aya kadar vade yapıyor. Uygulanacak faizler aylık %1,55 olarak belirlenmiş.

Vakıfbank otomobil rehinli finansman konusunda ayrıntılı bilgi almak https://yatırımhaber.com/vakifbank-otomobil-rehni-karsiligi-ihtiyac-kredisi-veriyor/ isterseniz adresini mutlaka ziyaret ediniz.

Ziraat (Gayrimenkul)

Ziraat Bankası ev, iş yeri ve imarlı arsa teminatı karşılığında tüketicilere yüksek tutarlı finansman veriyor. Ziraat;

  • ev teminatı için evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar,
  • iş yeri teminatı için iş yerinin ekspertiz değerinin %75’ine kadar,
  • imarlı arsa teminatı için arsanın ekspertiz değerinin %50’sine kadar finansman veriyor.
  • Ziraat Bankası gayrimenkul ipotekli kredi faizi %1,52’dir.

Ziraat’in bu ürünü hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-yuksek-tutarli-ihtiyac-kredisi-veriyor-562/ adresine tıklayabilirsiniz.

Şekerbank (Ev)

Şekerbank, konut teminatı karşılığında müşterilerine 100 bin TL’ye kadar finansman veriyor. Müşteriden teminat olarak kabul edilen konutun ekspertiz değerinin yarısına kadar finansman verilebiliyor. Şekerbank’ın bu kampanyasının faizi ise %1,75 olarak belirtilmiş. Ürün için en az 3 en fazla 48 ay vade yapılıyor.

Şekerbank konut teminatlı kredi başvurusu ve masrafları konusunda ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz https://yatırımhaber.com/sekerbank-konut-ipotekli-ihtiyac-kredisi/ adresine hemen tıklayınız.

HSBC (Ev)

İpotek karşılığı kredi veren bankalar arasında yer alan diğer bir banka da HSBC. HSBC bu ürün için sadece ev teminatı kabul ediyor. Size ya da yakınınıza ait olan bir evi teminat olarak göstermek suretiyle finansman almanız mümkündür. HSBC’nin bu kampanyasının faizi aylık %1,90’dır.

Bu ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/hsbc-konut-ipotekli-ihtiyac-kredisi/ adresini hemen ziyaret edebilirsiniz.

Odeabank (Gayrimenkul)

Odeabank’tan ev, imarlı arsa ve iş yeri teminatı karşılığında finansman kullanabilirsiniz. kullanabileceğiniz maksimum tutar; ipoteğe konu olan gayrimenkule göre değişiyor:

  • Ev teminatı için evin ekpertiz değerinin %80’ine;
  • iş yeri ve arsa teminatı için ilgili taşınmazın ekspertiz değerinin %50’sine kadar finansman kullanmanız mümkündür.
  • Kampanyanın net faizleri %1,50’den başlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz https://yatırımhaber.com/odeabank-gayrimenkul-ipotekli-ihtiyac-kredisi/ bağlantısına hemen tıklayınız.

Denizbank

Denizbank 200.000 TL’ye kadar ev teminatlı bireysen finansman verebiliyor. Bu kapsamda uygulanan faizler aylık %1,69’dan başlıyor. Ev ipotekli olarak verilen ürünün üst limiti, 200.000 TL’yi geçmemek kaydıyla, teminata konu olan evin ekspertiz değerinin yüzde seksenidir.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz https://yatırımhaber.com/denizbank-konut-ipotekli-ihtiyac-kredisi/ bağlantısına tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı