İpotekli Kredi Veren Bankalar 2018

ipotekli kredi veren bankalar
İpotekli Kredi

Yüksek tutarda kredi ihtiyacı olan tüketicilere bazı bankalar gayrimenkul ipotekli kredi veriyor. Arsa, konut ve iş yeri gibi gayrimenkullerin teminatıyla ya da otomobil rehni karşılığında bu bankalardan kredi kullanabiliyorsunuz. Bu makalemizde gayrimenkul ipotekli kredi veren bankalar hakkında bir araştırma yaptık. İpotekli kredi veren bankaların düzenlediği kampanyalar ve ipotekli kredi faizleri hakkında bilgi edinmek için makalemize göz atabilirsiniz.

2018 Yılında İpotekli kredi veren bankalar

İpotekli Kredi Veren Banka Faiz Oranı Teminat Cinsi
Abank %1,45 Konut
Akbank %1,47 Konut – iş Yeri
Bankpozitif %1,49 Konut
ICBC %1,31 Konut
Finansbank %1,41 (azami) Konut
TEB %1,60 (azami) Konut
Yapı Kredi %1,34 Konut
Halkbank %1,30 Konut
Vakıfbank %1,40 Konut-Arsa-Otomobil
Şekerbank %1,75 Konut
Ziraat Bankası %1,35 Konut
Denizbank %1,44 Konut

Taşınır ya da taşınmaz mal ipotekli kredi veren bankalar şunlardır:

abank ipotekli kredi
abank ipotekli kredi

Abank konut ipotekli kredi

Abank konut ipotekli kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Banka, konut ipotekli olarak verdiği ihtiyaç kredileri için 48 aya kadar vade yapıyor. Abank konut ipotekli kredi faizleri %1,45 olarak uygulanıyor. Abank konut ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi almak için ” Abank Konut İpotekli İhtiyaç Kredisi 2018 ” adlı makalemize tıklayın.

 

akbank ipotekli kredi
akbank ipotekli kredi

Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi

Akbank konut ve iş yeri ipotekli kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Banka sahibi olduğunuz ya da bir yakınınızın sahibi olduğu evi ve iş yerini teminat olarak kabul ediyor. Banka, ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyalarına 48 ay vade yapıyor. Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi faizleri %1,47 olarak uygulanıyor. Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında daha fazla bilgi için ” Akbank Ev veya İş Yeri İpotekli İhtiyaç Kredisi ” adlı makalemize tıklayın.

bankpozitif ipotekli kredi
bankpozitif ipotekli kredi

Bankpozitif konut ipotekli kredi

Bankpozitif konut ipotekli kredi veren bankalar listesinde yer almaktadır. Banka, sahibi olduğunuz eve ipotek koyarak size ihtiyaç kredisi veriyor. Bu krediye 48 ay vade yapıyor ve DASK dışında herhangi bir sigorta masrafı çıkarmıyor. Sigorta masrafsız olarak ipotekli kredi veren bankanın konut ipotekli kredi faizleri için sabit bir oran yok. Sadece bir üst sınır belirlenmiş. Buna göre Bankpozitif konut ipotekli kredi faizleri aylık %1,49’dan başlıyor. Bankpozitif konut ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında daha fazla bilgi görmek için ” Bankpozitif Sigorta Masrafsız Konut İpotekli Kredi ” adlı makalemize tıklayın.

icbc ipotekli kredi
icbc ipotekli kredi

ICBC gayrimenkul ipotekli kredi

ICBC konut, arsa ve iş yeri ipotekli kredi veren bankalar arasındadır. Kısacası sahibi olduğunuz herhangi bir gayrimenkulü ICBC’ye teminat olarak gösterebilirsiniz. Bu tip kredilere 48 ay vade yapan ICBC’nin ipotekli ihtiyaç kredisi faizleri kampanya sebebiyle %1,31’dir. Kampanyalı faizlerden faydalanmak isterseniz bu bankayı kullanabilirsiniz. ICBC ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi için ” ICBC İpotekli Finansman Kredisi Kampanyası ” adlı makalemize tıklayın.

ing ipotekli kredi
ing ipotekli kredi

Ing gayrimenkul ipotekli kredi

Ing konut, arsa ve iş yeri ipotekli kredi veren bankalar arasındadır. Gayrimenkul ipoteği karşılığı yüksek tutarda kredi veren banka, bu kredilere 48 ay vade yapıyor. Ing diğer bankalara kıyasla müşterilerine daha uygun kredi faizleri sunuyor. Ing ipotekli ihtiyaç kredisi faizleri %1,09 oranında uygulanıyor. Ing gayrimenkul ipotekli kredi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz ” Ing Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi ” adlı makalemize tıklayın.

teb ipotekli kredi
teb ipotekli kredi

 

Teb gayrimenkul ipotekli kredi

Teb herhangi bir gayrimenkul teminatı karşılığında müşterilerine ipotekli ihtiyaç kredisi veriyor. Bankaya teminat olarak gösterilen gayrimenkulün ekspertiz değerinin %60’ına kadar ve 48 ay vadeli olarak ipotekli kredi kullanabilirsiniz. Teb ipotekli kredi faizleri için belirlenen üst limit %1,60’tır. Teb gayrimenkul ipotekli kredi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için ” TEB İpotekli İhtiyaç Kredisi Veriyor ” adlı makalemize tıklayın.

yapikredi ipotekli kredi
yapı kredi ipotekli kredi

Yapı Kredi Bankası konut ipotekli ihtiyaç kredisi

Yapı Kredi Bankası konut ipoteği karşılığında tüketicilere finansman sağlıyor. En fazla 48 ay vadeli olarak konut ipotekli ihtiyaç kredisi veriliyor. Yapı Kredi konut ipotekli ihtiyaç kredisi faizleri %1,34 olarak uygulanıyor. Yapı Kredi Bankası konut ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ” Yapı Kredi Bankası Ev İpotekli İhtiyaç Kredisi ” adlı makalemize tıklayın.

 

halkbank ipotekli kredi
halkbank ipotekli kredi

Halk Bankası konut ipotekli ihtiyaç kredisi

Halkbank ev ipoteği karşılığında müşterilerine yüksek tutarda ihtiyaç kredisi veriyor. Banka, ihtiyaç kredisi kapsamındaki bu kredilere 48 aya kadar vade yapıyor. Halkbank konut ipotekli ihtiyaç kredisi faizleri %1,30 olarak belirlenmiş. Halk Bankası konut ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için ” Halk Bankası Evinizi Teminat Göstermeniz Karşılığında Kredi Veriyor ” adlı makalemize tıklayın.

vakifbank ipotekli kredi
vakıfbank ipotekli kredi

Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi

Vakıfbank ev-arsa ipoteği ya da araç rehni karşılığında müşterilerine kredi veriyor. Vakıfbank konut ipotekli kredi kullanmak isteyenlere konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi veriyor. Bu krediye 48 ay vade yapıyor. Vakıfbank konut ipotekli ihtiyaç kredisi faizleri %1,40’dur. Vakıfbank konut konut ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi almak için ” Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi 2018 ” adlı makelemize tıklayın.

Vakıfbank arsa ipotekli ihtiyaç kredisi

Vakıfbank arsa ipotekli ihtiyaç kredisi de veriyor. Sahibi olduğunuz arsanın ekspertiz değerinin %75’ine kadar 48 ay vadeli olarak Vakıfbank arsa ipotekli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Vakıfbank arsa ipotekli ihtiyaç kredisi faizleri %1,40’dur. Vakıfbank arsa ipotekli ihtiyaç kredisi konusunda daha fazla bilgi almak için ” Vakıfbank Arsa İpoteği Karşılığında İhtiyaç Kredisi Veriyor ” adlı makalemize tıklayın.

Vakıfbank otomobil rehinli kredi

Vakıfbank otomobil rehinli kredi veren bankalardan birisidir. Sahibi olduğunuz otomobilin kasko değerinin %50’sine kadar otomobil rehinli kredi kullanabilirsiniz. Banka, otomobil rehinli kredi kapsamında 48 aya kadar vade yapıyor. Vakıfbank otomobil rehinli kredi faizleri %1,40 oranında işletiliyor. Vakıfbank otomobil rehinli kredi konusunda ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız ” Vakıfbank Otomobil Rehni Karşılığı İhtiyaç Kredisi Veriyor ” adlı makalemize tıklayın.

ziraat ipotekli kredi
Ziraat ipotekli kredi

Ziraat Bankası Gayrimenkul ipotekli kredi

Ziraat Bankası ev, iş yeri ve imarlı arsa teminatı karşılığında yüksek tutarlı kredi veriyor. Ziraat ev teminatı için evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar, iş yeri teminatı için iş yerinin ekspertiz değerinin %75’ine kadar, imarlı arsa teminatı için arsanın ekspertiz değerinin %50’sine kadar ipotekli kredi veriyor. Ziraat Bankası gayrimenkul ipotekli kredi faizi %1,35’tir. Ziraat Bankası Gayrimenkul ipotekli kredi hakkındaki ayrıntıları ” Ziraat Bankası Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi Veriyor ” adlı makalemize tıklayarak öğrenebilirsiniz.

sekerbank ipotekli kredi
Şekerbank ipotekli kredi

Şekerbank konut ipotekli kredi

Şekerbank konut ipoteği karşılığında müşterilerine 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Banka, müşteriden teminat olarak kabul ettiği konutun ekspertiz değerinin yarısına kadar kredi kullandırıyor. Şekerbank ipotekli kredi faizi ise %1,75 olarak belirtilmiş. Kredi için en az 3 en fazla 48 ay vade yapılıyor. Şekerbank konut ipotekli kredi başvurusu ve ek masrafları konusunda ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz ” Şekerbank Konut İpotekli İhtiyaç Kredisi ” adlı makalemize tıklayın.

hsbc ipotekli kredi
hsbc ipotekli kredi

HSBC ev ipotekli ihtiyaç kredisi

İpotek karşılığı kredi veren bankalar arasında yer alan diğer bir banka da HSBC. Banka ipotekli kredi verirken ev teminatı kabul ediyor. Size ya da yakınınıza ait olan bir evi bankaya teminat olarak göstermeniz mümkündür. HSBC ev ipotekli kredi faizi aylık %1,70’tan başlıyor. Banka, ipotekli ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar vade yapabiliyor. Ayrıntılı bilgi için HSBC Konut İpotekli İhtiyaç Kredisi adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

odeabank ipotekli kredi
odeabank ipotekli kredi

Odeabank Gayrimenkul ipotekli ihtiyaç kredisi

Odeabank’tan ev, imarlı arsa ve iş yeri teminatı karşılığında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İpotekli olarak kullanabileceğiniz kredi miktarı; ipoteğe konu olan gayrimenkule göre değişiyor. Ev ipotekli kredide evin ekpertiz değerinin %80’ine; iş yeri ve arsa ipotekli kredide ise ilgili taşınmazın ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi kullanmanız mümkündür. Ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz Odeabank Gayrimenkul İpotekli İhtiyaç Kredisi adlı makalemize geçebilirsiniz.

denizbank ipotekli kredi
denizbank ipotekli kredi

Denizbank İpotekli İhtiyaç Kredisi

Denizbank 200.000 TL’ye kadar ev ipotekli kredi verebiliyor. Bu kapsamda uygulanan faizler aylık %1,44’ten başlıyor. Ev ipotekli olarak verilen kredinin üst limiti, 200.000 TL’yi geçmemek kaydıyla, teminata konu olan evin ekspertiz değerinin yüzde seksenidir. Kredi hakkında ayrıntılı bilgi için Denizbank Konut İpotekli İhtiyaç Kredisi adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

finansbank ipotekli kredi
finansbank ipotekli kredi

Finansbank İpotekli İhtiyaç Kredisi

Finansbank ev ipotekli olmak kaydıyla aylık %1,41 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor. 48 aylık vade yapılan kredinin, üst limiti teminat altına alınan konutun ekspertiz değerinin yüzde seksenidir. İpotekli kredi başvurularını sadece şubelerden yapabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*