Krediler

Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası 2017


Garanti Bankası 2017 yılında da bayram kredisi kampanyasını sürdürdü. Bu makalemizde Garanti Bankası’nın bayrama özel olarak düzenlediği kampanyasından bahsettik. Garanti 2017 bayram kredisinin özellikleri nelerdir? Garanti bayram kredisi faizleri ne kadar? Garanti bayram kredisi 2017 kampanyasının ek masrafları nelerdir? Garanti Bankası bayram kredisi başvurusu nasıl yapılıyor? Garanti Bankası bayram kredisi internet başvuru nasıl yapılır? Garanti bayram kredisi hemen hesaba yatar mı ?

Garanti 2017 bayram kredisinin özellikleri nelerdir?

Garanti Bankası bayram kredisi adıyla düşük faizli ihtiyaç kredisi veriyor. Garanti, bayram kredisi kapsamında verdiği ihtiyaç kredilerine 48 ay vade yapıyor. Kredi risk raporuna göre kredi notu uygun olan kişiler bu krediyi kolayca kullanabilir. İnternetten ve Garanti cep uygulamasıyla yapılan bayram kredisi başvuruları için en fazla 25 bin TL kredi veriliyor. Şubelerden yapılan başvurular için herhangi bir kredi üst limiti belirtilmemiş.

Garanti bayram kredisi faizleri ne kadar?

Garanti bayram kredisi faizleri %1,29’dan başlıyor. Banka, bu oranlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Garanti bayram kredisi 2017 kampanyasının ek masrafları nelerdir?

Garanti bayram kredisi 2017 kampanyasının ek masrafları şunlardır:

  • Garanti bayram kredisi 2017 kapsamında kullanılan kredi tutarının binde beşi kadar tahsis ücreti alınıyor.
  • Garanti bayram kredisi aylık faiz tutarının yüzde beşi BSMV; yüzde on beşi kadar da KKDF alınıyor. BSMV ve KKDF vergileri kredi vadesi boyunca her ay krediyi kullanan tüketiciye ödetiliyor.
  • Garanti Bankası bayram kredisi kullanmak isteyen tüketiciler hayat sigortası yaptırmak zorundadırlar. Hayta sigortası prim ücretleri tüketicinin niteliklerine göre değişecektir.

Garanti Bankası bayram kredisi başvurusu nasıl yapılıyor?

Garanti Bankası bayram kredisi başvurusu için Garanti Bankası şubeleri, internet sitesi ya da mobil uygulaması kullanılabilir. Garanti Bankası müşterileri müşteri numaraları ve şifrelerini kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Garanti Bankası müşterisiyseniz internetten bayram kredisi başvurusu yapmak için tıklayınız. 

Garanti Bankası müşterisi olmasanız da internetten bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz internetten bayram kredisi başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Garanti müşterileri, Garanti cep uygulamasına giriş yaparak da bayram kredisi kullanabilirler.

Garanti bayram kredisi hemen hesaba yatar mı ?

Garanti Bankası müşterileri, internet bankacılığına giriş yaparak bayram kredisi başvurusunda bulunurlarsa ve başvuruları kabul edilirse, kredi tutarı müşterilerin hesabına hemen yatırılmaktadır. Müşterinin Garanti cep uygulamasıyla yaptığı başvurular kabul edilince de kredi tutarı müşterinin hesabına hemen yatırılmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı