Fibabanka Vadesiz – Vadeli Mevduat Faiz Oranları (Kiraz Hesap)

Fibabanka Vadesiz - Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2018
Fibabanka Vadesiz - Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2018

Bu makalemizde Fibabanka kiraz hesap faizleri hakkında bazı bilgiler verdik. Fibabanka’nın 2018 yılına ait e mevduat ve normal mevduat faizleri şöyle:

Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranları 2018

Fibabanka Kiraz Hesap Mevduat Hesabı kampanyasını inceledik. Dolar ve TL hesabı olarak açılabilen Kiraz Hesap faizleri şöyle:

  • Fibabanka’dan TL cinsi mevduat hesabı açarsanız hoş geldin faizi olarak 4 ay boyunca %14’lik faizlerden faydalanabilirsiniz. 4 ay sonra Kiraz Hesap standart faizi olan %12’lik orandan faydalanablirsiniz.
  • Fibabanka Kiraz Hesap Kampanyası kapsamında yabancı para hesabı olarak sadece Dolar hesabı açabilirsiniz. Dolar hesabı için de hoş geldin faizi uygulanmaktadır. Kiraz Hesap dolar mevduatı için 4 ay yani 120 gün boyunca %4’lük hoş geldin faizinden faydalanabilirsiniz. 120 gün sonunda Kiraz Hesap Dolar mevduat hesabı faizi %2,25’e düşürülür.

Fibabanka Kiraz Hesap Özellikleri Nelerdir?

Fibabanka’nın kampanyalı mevduathesaplarından birisi olan Kiraz Hesap’ın özellikleri şunlardır:

  • Bu hesap Amerikan Doları ya da Türk Lirası cinsinden açılabilir.
  • Kiraz Hesap kampanyasının avantajlı faizlerinden yararlanabilmeniz için TL hesabına en az 3000 TL; Dolar hesabına da en az 1000 $ yatırmanız gerekmektedir. Bu tutarlar vadesiz mevduat hesapları için geçerlidir.
  • Vadeli Kiraz Hesap açtıracaklar için mevduat alt limiti yerli para hesabı için 1000 TL; yabancı para hesabı için 1000 $’dır.
  • Bu hesabı sadece bireysel müşteriler açtırabilir.
  • Kiraz hesap’tan istediğiniz zaman para çekebilir ve hesaba para yatırabilirsiniz. Banka bu kampanya kapsamındaki mevduatları müşterinin dilediği gibi kullanmasına izin vermektedir. Yani para transferlerini ve ödeme işlemlerini günün her saati Kiraz Hesap üzerinden yapabilirsiniz.
  • Fibabanka Kiraz Hesap için hesap işletim ücreti gibi herhangi bir komisyon ücreti talep etmiyor. Ancak bu hesaplar üzerinden yapılan para transferleri için bankanın belirlediği tutarda komisyon alınıyor.
  • Bu hesaplardaki tutarların 100.000 TL’ye kadar olan bölümü Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu tarafından garanti altına alınmaktadır.

Fibabanka Kiraz Hesap Nasıl Açılır?

Fibabanka müşterileri, müşteri şifrelerini kullanıp internet bankacılığı kanallarından herhangi birine giriş yaparak anında Kiraz Hesap açabilirler. Müşteri olmayan tüketiciler sadece Fibabanka şubelerini kullanarak Kiraz Hesap açtırabilir.

Yatırım olarak mevduat faizi seçeneğini düşünüyorsanız Bankaların Vadeli Hesap Faiz Oranları 2018 adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*