Krediler

Fibabanka Faizsiz Telefon Kredisi 2019 (Vatan Bilgisayar)

Fibabanka, Vatan Bilgisayar'dan satın alacağınız bütün cep telefonları için faizsiz telefon kredisi veriyor. Bu şekilde kredi kartsız ve 6 ay taksitle telefon almanız mümkün. Ürünün detayları aşağıda...Fibabanka telefon kredisi için 12 aya kadar vade yapılıyor. Kredi üst limiti 15.000TL olarak belirlenmiş. Krediye başvuru 3422 sms servisiyle yapılıyor. Başvuru onayı çıkınca bankaya gitmeden Vatan Bilgisayar mağazalarında kredi tutarı anında kullanılıyor. Kredi faizsiz olarak veriliyor. Ancak kullanım için bankanın bazı şartlarını yerine getirmek gerekiyor:

Fibabanka Telefon Kredisi Başvurusu (SMS)

Cep Telefonu Kredisi başvurusu aşamaları şunlar:

  • Başvuru için VATAN boşluk T.C. kimlik numaranızı yazın ve 3422’ye gönderin.
  • Onay mesajını aldıktan sonra herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına gidip istediğiniz telefonu seçin.
  • Mağaza görevlisinin yardımıyla sisteme bilgilerinizi girin.
  • 12 ay taksitli ve faizsiz olarak cep telefonunuzu satın alın.

Yukarıdaki işlemler sonucunda Fibabanka’da adınıza kayıtlı kredili mevduat hesabı açılır. Faizsiz cep telefonu kredisi kullanabilmeniz için bu hesaba otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir. Talimatı kredi kullanımından itibaren 30 gün içinde vermeniz gerekir. Aksi taktirde banka size 59 TL tutarında ceza ödetir.

Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi Kullanım Şartları

Bu üründen sadece geçek kişiler faydalanabilir. Faizsiz telefon kredisini bir müşteri sadece bir defa kullanabilir. Fibabanka kampanya bitiminde krediye uygulanacak faiz oranlarını dilediği gibi değiştirebilir. Banka bazı müşterilerden kefil ya da ek belge isteyebilir.

DİKKAT: Kampanya 31 Aralık’a kadar geçerlidir.

Kimlere Cep Telefonu Kredisi Verilir?

Kredi notu 1100’ün üzerinde olmayanların başvurusu reddedilir. Bunun dışında müşteride aranan bir şart yoktur. Not ne kadar yüksek olursa müşteriye o kadar çok limit verilecektir. Yani herkes 15.000TL (üst limit) kredi kullanamaz. Bu ürünü sadece Vatan Bilgisayar mağazasında bulunan cep telefonlarını satın almak için kullanabilirsiniz.

UYARI: Mağazada müşteriye kredi sözleşmesi imzalatılır. Bu sözleşmeye imza atmadan önce sözleşmedeki faiz oranlarını, masrafları ve komisyonları kontrol edin. Gerekirse Fibabanka’yı arayıp bilgi alın. Bankanın çağrı merkezi numarası 444 88 88’dir.

BUNA DA BAKIN: ING Bank Teknosa’dan satın alacağınız tüm ürünler için 15.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Bu ürüne kredi kartsız olarak 36 aya kadar taksit yapılıyor. Daha fazla bilgi almak isterseniz alttaki bağlantıyı ziyaret ediniz: https://yatırımhaber.com/ing-teknokredi/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı