Krediler

Fibabanka Esnafa Sms Kredi Veriyor
Fibabanka esnaf ve kobiler için bir kredi kampanyası hazırladı. Bu kampanyayla Fibabanka, esnaf ve kobilere sms kredi veriyor. Bu makalemizde Fibabanka sms ile esnaf kredisi kampanyası hakkında bazı soruları cevapladık. Fibabanka esnaf kredisinin özellikleri nelerdir? Fibabanka kobi kredisi faizleri ne kadar? Fibabanka kobi kredisi ek masrafları nelerdir? Fibabanka esnaf kredisi sms başvurusu nasıl yapılır ?

Fibabanka esnaf kredisinin özellikleri nelerdir?

Fibabanka’nın sms ile esnaf kredisi verdiği bu kampananın özellikleri şunlardır:

  • Fibabanka esnaf kredisi kapsamında 100 bin TL’ye kadar kredi verebiliyor.
  • Bu kredi için yapılabilecek azami vade 36 ay olarak belirlenmiştir.
  • Fibabanka kobi kredisi başvurusu sms ile hemen yapılabilmektedir.

Fibabanka kobi kredisi faizleri ne kadar?

Fibabanka kobi kredisi faizleri %1,49’dan başlamaktadır. Bu oran kullanılan kredi miktarına, vade sayısına ve kişinin kredi notuna göre değişecektir.

Fibabanka kobi kredisi ek masrafları nelerdir?

Fibabanka kobi kredisi ek masrafları şunlardır:

  • Kullanacağınız Fibanbanka esnaf kredisi miktarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti kesilmektedir.
  • Fibabanka esnaf kredisi için aylık faiz tutarının Banka ve Sigorta Muamele Vergisi kapsamında yüzde beşi, Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu kapsamında yüzde on beşi kadar her ay taksitlere ekleme yapılır. Bu vergilerin yasal dayanağı vardır.
  • Fibabanka verdiği krediler için müşterilerine hayat sigortası yaptırmaktadır. Hayat sigortası yaptıran esnaf yıllık prim ödeyecektir. Esnaf müşterinin yıllık ödeyeceği hayat sigortası primini kişinin kullandığı kredi miktarı, kredi notu, yaşı, cinsiyeti gibi özellikleri etkileyecektir.

Fibabanka esnaf kredisi sms başvurusu nasıl yapılır ?

Fibabanka esnaf kredisi sms başvurusu yapmak için ESNAF yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazın ve bu mesajı 3422‘ye gönderin. Yaptığınız bu işlem ile Fibabanka sms ile esnaf kredisi kampanyasına başvurmuş oluyorsunuz. Başvurunuz kısa sürede değerlendirilecek ve size olumlu – olumsuz dönüş yapılacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı