Krediler

Fibabanka 2017 Bayram Kredisi Kampanyası


Fibabanka 2017 yılına özel bir bayram kredisi kampanyası düzenledi. Fibabanka bu kampanya ile müşterilerine uygun faizle ihtiyaç kredisi veriyor. Bu makalemizde Fibabanka bayram kredisi hakkında bazı soruları cevapladık. Fibabanka bayram kredisi 2017 kampanyasının özellikleri nelerdir? Fibabanka bayram kredisi faizleri ne kadardır? Fibabanka bayram kredisi ek masrafları nelerdir? Fibabanka bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? Fibabanka sms ile bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? Fibabanka internetten bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? Fibabanka bayram kredisi 2017 kampanyası ne zamana kadar devam edecek ?

Fibabanka bayram kredisi 2017 kampanyasının özellikleri nelerdir?

Fibabanka bayram kredisi 2017 kampanyasının özellikleri şunlardır:

 • Fibabanka bayram kredisi  kapsamında verdiği krediler için en fazla 48 ay vade yapmaktadır.
 • Sms ile yapılan bayram kredisi başvurularında müşteriye en fazla 20 bin TL kredi kullandırılır.
 • İnternetten yapılan bayram kredisi başvurularında müşteriye en fazla 30 bin TL kredi kullandırılır.

Fibabanka bayram kredisi faizleri ne kadardır?

Fibabanka bayram kredisi faizleri kredinin vadesine göre değişmektedir. 1000 TL ile 30 bin TL arasında kullanılacak bayram kredileri için, kredinin vade sayısına göre faiz oranı değişimi şu şekilde olmaktadır:

 • 3 ile 36 ay arasındaki vadelerde Fibabanka bayram kredisi faizi %1,43
 • 37 ile 48 ay arasındaki vadelerde Fibabanka bayram kredisi faizi %1,33’dır.

Fibabanka bayram kredisi ek masrafları nelerdir?

Fibabanka’nın bayram kampanyası ile verdiği kredi, ihtiyaç kredisi kapsamına giriyor. Yani bayram kredisi için alınan ek masraflar ile ihtiyaç kredisi için alınan ek masraflar aynıdır diyebiliriz. Fibabanka bayram kredisi ek masrafları şunlardır:

 • Fibabanka bayram kredisi 2017 kampanyası kapsamında kullanılan ihtiyaç kredilerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
 • Fibabanka bayram kredisi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar BSMV, yüzde on beşi kadar KKDF vergisi, kredinin tüm taksitlerine eklenmektedir. BSMV’nin açılımı Banka Sigorta Muamele Vergisi; KKDF’nin açılımı ise Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu’dur.
 • Fibabanka bayram kredisi 2017 kampanyası kapsamında kredi kullanan müşterilerin hayat sigortası yaptırması zorunludur. Hayat sigortası prim ücretleri sabit olmamakla birlikte müşterinin ve kredinin özelliğine göre değişecektir.

Fibabanka bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka bayram kredisi başvurusu :

 • Fibabanka internet şubesi ile,
 • Fibabanka sms servisi ile
 • Fibabanka şubeleri aracılığı ile yapılabilir.

Fibabanka sms ile bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka’ya sms ile bayram kredisi başvurusu yapılabiliyor. Fibabanka sms ile bayram kredisi başvurusu yapmak için T.C. Kimlik Numaranızı 3422‘ye gönderebilirsiniz.

Fibabanka internetten bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka internet bankacılığını kullanarak da bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Fibabanka internetten bayram kredisi başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı