İhtiyaç Kredisi

Enpara Gelir Belgesiz Kredi Hesaplama ve Başvuru 2020

Enpara müşterilerine dosya masrafsız ve gelir belgesiz kredi veriyor. Ürün hakkındaki tüm detayları sizler için araştırdık.

Sponsorlu Reklamlar

Enpara gelir belgesiz kredi faiz oranları %1,21’den başlıyor ve kullanacağınız vadeye göre artabiliyor. Örnek hesaplama tablosu şöyle:

Kredi Tutarı10.000 TL
Vade12 ay
Faiz Oranı%1,21
Dosya MasrafıYOK
Sigorta Masrafı108,18 TL
Aylık Taksit914,06 TL
Toplam Geri Ödeme10.968,72 TL

Değişik tutar ve vadelerle hesaplama yapmak isterseniz tıklayın: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/krediler/ihtiyac-kredisi

DİKKAT: Daha uygun faizli kredi kullanmak isterseniz mutlaka inceleyin: https://yatırımhaber.com/gelir-belgesiz-kredi-veren-bankalar-2017/

Enpara ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

Enpara, müşterilerine bordrosuz ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi veriyor. Enpara’nın verdiği gelir belgesiz ihtiyaç kredisi hakkındaki bilgiler şöyle:

  • Enpara’dan kullanacağınız ihtiyaç kredisi için tahsis ücreti alınmıyor. Bu nedenle bu kredi dosya masrafsız olarak nitelendiriliyor.
  • Enpara ihtiyaç kredisi kapsamında BSMV ve KKDF ücreti alınıyor
  • Kredi kullanan müşterilerin hayat sigortası yapması zorunludur. Bu krediyi kullananlar vade boyunca her yıl hayat sigortası primi öderler.
  • Enpara’dan en fazla 60 bin TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
  • Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi için 36 aya kadar vade yapılıyor

Enpara.com ihtiyaç kredisi faizi ne kadar?

Enpara.com ihtiyaç kredisi faizleri %1,21’den başlamaktadır. Vade arttıkça faiz oranları %1,29’a kadar çıkabilir.

Enpara.com dosya masrafsız ihtiyaç kredisi maliyeti ne kadar?

Enpara.com üzerinden kullanacağınız ihtiyaç kredisinin toplam maliyetini bu başlıkta iki örnekle açıkladık:

  • Enpara.com’dan 60 ay vadeli olarak 60.000 TL kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 92.548,20 TL’dir. Bu miktarda ve vadede kullanacağınız kredinin aylık taksiti 1.542,47 TL’dir. Uygulanacak faiz ise %1,29’dur
  • Enpara.com’dan 36 ay vadeli olarak 20.000 TL kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 26.238,24 TL’dir. Bu miktar ve vadedeki bir kredinin aylık taksiti 728,84 TL’dir. Uygulanacak faiz ise %1,29’dur..

Enpara.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Enpara.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için Enpara müşterisi olmanız şart değildir. Ancak anında ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz için Enpara müşterisi olmanız şarttır.

Enpara anında ihtiyaç kredisi başvurusu ve Enpara’nın diğer imkanları hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz tıklayın: https://yatırımhaber.com/enpara-com-hakkinda-bilgiler/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu