Krediler

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi

Bu makalemizde QNB Finansbank’ın bir ürünü olan Enpara’nın verdiği ihtiyaç kredisini inceledik. Enpara.com ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir? Enpara.com ihtiyaç kredisi faizi ne kadar? Enpara ihtiyaç kredisi ek masrafları nelerdir? Enpara.com dosya masrafsız ihtiyaç kredisi maliyeti ne kadar? Enpara.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Enpara.com ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

Enpara, müşterilerine bordrosuz ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi veriyor. Enpara’nın verdiği gelir belgesiz ihtiyaç kredisi hakkındaki bilgiler şöyle:

  • Enpara’dan kullanacağınız ihtiyaç kredisi için tahsis ücreti alınmıyor. Bu nedenle bu kredi dosya masrafsız olarak nitelendiriliyor.
  • Enpara dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamında BSMV ve KKDF ücreti alınıyor
  • Kredi kullanan müşterilerin hayat sigortası yapması zorunludur. Bu krediyi kullananlar vade boyunca her yıl hayat sigortası primi öderler.
  • Enpara’dan en fazla 30 bin TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
  • Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar vade yapılıyor

Enpara.com ihtiyaç kredisi faizi ne kadar?

Enpara.com ihtiyaç kredisi faizleri %1,55’tir.

Enpara.com dosya masrafsız ihtiyaç kredisi maliyeti ne kadar?

Enpara.com üzerinden kullanacağınız ihtiyaç kredisinin toplam maliyetini bu başlıkta iki örnekle açıkladık:

  • Enpara.com’dan 48 ay vadeli olarak 30.000 TL kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 45.619 TL’dir. Bu miktarda ve vadede kullanacağınız kredinin aylık taksiti 950 TL’dir. Uygulanacak faiz ise %1,55’tir
  • Enpara.com’dan 36 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 13.808 TL’dir. Bu miktar ve vadedeki bir kredinin aylık taksiti 383 TL’dir. Uygulanacak faiz ise %1,55’dir.

Enpara.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Enpara.com anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için Enpara müşterisi olmanız şart değildir. Ancak anında ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz için Enpara müşterisi olmanız şarttır. Enpara anında ihtiyaç kredisi başvurusu ve Enpara’nın diğer imkanları hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ”Enpara.com Hakkında Bilgiler” adlı makalemize tıklayınız

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı