Krediler

Öğrenciye Eğitim Kredisi Veren 10 Banka (2020)

Eğitim masrafları adı altında veliye ve öğrenciye eğitim kredisi veren bankalar hakkında bir araştırma yaptık. Aşağıdaki verilerle kıyaslama yapabilir ve size en uygun olan eğitim kredisi kampanyasını seçebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

2020’de Öğrenciye Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Bazı bankalar hem eğitim masrafları için hem de genel ihtiyaçlar için öğrencilere kredi verebiliyor. Bu başlıkta bankaların öğrenci ihtiyaç kredisi kampanyaları hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Kurum AdıFaiz Oranı Üst Limit
Garanti%0,99100.000 TL
Halkbank%1,05100.000 TL
Ziraat Bankası%1,12
Yapı Kredi%1,1950.000 TL
Fibabanka%1,29
Denizbank %1,34 55.000 TL
Akbank%1,49
QNB Finansbank118.000 TL
İşbank %2,20 50.000 TL

Garanti BBVA

Garanti 2020 yılında bu kapsamdaki ihtiyaçlara 100 bin TL’ye finansman sağlıyor. Müşterinin kullandığı tutara 60 aya kadar vade yapılıyor. Kampanya faizleri %0,99’dan başlıyor. Her türlü eğitim masrafı için bu ürünü kullanabilirsiniz. Garanti Bankası öğrenci finansmanı başvurusu sadece şubelerden alınıyor.

Başvuru aşaması, gerekli belgeler ve toplam maliyet gibi konular hakkın ayrıntılı bilgi için https://yatırımhaber.com/garanti-egitim-kredisi-100-bin-tlye-kadar/ adresli sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Halk Bankası

Halkbank; kurs, dershane, okul, yurt, yüksek lisans gibi birçok eğitim masrafı için veliye ya da öğrenciye ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kapsamda öğrenci kredisi için 60 aya kadar vade yapıyor. Bu ürün kapsamında en fazla 100 bin TL ihtiyaç finansmanı veriliyor. Bu kampanyanın faiz oranı %1,05’ten başlıyor. Ürünü, dosya masrafsız veya standart olarak kullanabilirsiniz.

Başvuru ve finansman maliyetleri hakkında daha fazla bilgi için https://yatırımhaber.com/halk-bankasi-egitim-kredisi-60-bin-tlye-kadar/ adresini ziyaret ediniz.

Ziraat Bankası

Ziraat, eğitim harcamaları için öğrencilere ve velilere eğitim kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Ziraat, her türlü eğitim masrafı için müşterilerine finansman sağlamaktadır. Ziraat, bu finansman ürününe için 60 aya kadar vade yapmaktadır. Kampanya için uygulanan aylık faiz %1,12’dir.

Başvuru şartları ve maliyet bilgileri hakkında daha fazla bilgi için https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-ogrenciye-egitim-kredisi-veriyor-558/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi

Öğrenci kredisi veren bankalar 2020 listesinde Yapı Kredi de var. Kurum, müşterilerinin bütün eğitim masrafları için finansman sağlıyor. Kurum, öğrenci masrafları finansmanı kapsamında 60 aya kadar vade yapıyor. Ürünün faiz oranları %1,19’dan başlıyor; müşterinin ve tutarın özelliğine göre değişebiliyor. İnternet üzerinden anında başvurusu yapmak imkanı da tüketiciler için mevcut…

Kampanya hakkında bilgi almak ve finansman başvurusu yapmak için hemen https://yatırımhaber.com/yapi-kredi-bankasi-aninda-egitim-kredisi-basvurusu/ adresine tıklayınız.

Fibabanka

Eğitim kredisi kapsamında Fibabanka sadece okul ücretlerini finanse ediyor. Fibabanka bu ürüne 60 ay kadar taksit yapıyor. Detaylı bilgi almak isterseniz alttaki bağlantıya tıklayınız: https://yatırımhaber.com/fibabanka-egitim-kredisi-2018-sms-ile-ogrenci-kredisi/

Denizbank (Eğitim Masrafları İçin Finansman)

Denizbank, üniversite, özel okul ve özel kurs masraflarını eğitim kredisi kampanyasıyla finanse ediyor. 55.000 TL’ye kadar öğrenci finansmanı veren Denizbank, bu ürün için 5 yıla kadar vade yapıyor. Ürün faizi %1,34 olarak belirtilmiş. Kullanılan vadeye göre yükselebiliyor.

Kampanyanın maliyetleri, faizleri ve başvuru bilgileri için https://yatırımhaber.com/denizbank-egitim-kredisi-2018-5-yil-vadeli-ogrenci-kredisi/ adresine tıklayınız.

Akbank

Akbank okul-kurs masraflarını finanse etmeleri için veliye ve öğrenciye finansman sağlıyor. Her türlü eğitim masrafı için bu kapsamda finansman kullanmak mümkün. Akbank bu ürün için %1,49’dan başlayan faizler uyguluyor ve 60 aya kadar vade yapıyor. Kullanabileceğiniz tutar kapsamında belirlenen bir üst limit bulunmuyor.

Başvuru ve maliyet bilgileri için https://yatırımhaber.com/akbank-egitim-kredisi-2017/ adresine tıklayınız.

QNB Finansbank (Yüksek Lisans Kredisi)

Finansbank yüksek lisans eğitimi görmek isteyen öğrencilere, eğitim masrafları için finansman veriyor. İsterseniz, kullanacağınız kampanyanın taksitlerini 2 yıla kadar erteleyebilirsiniz. 2 yıl sonra, yani yüksek lisans eğitiminiz bitince, ürün taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz. Finansbank’ın öğrencilere sağladığı başka bir avantaj ise 120 aya kadar vade yapmasıdır.

QNB Finansbank’ın eğitim masrafı kapsamında verdiği yüksek lisans kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz https://yatırımhaber.com/qnb-finansbank-70-bin-tl-yuksek-lisans-kredisi-veriyor-odemeler-egitim-sonrasi-basliyor-786/ bağlantısını mutlaka ziyaret edin.

İşbank

İşbank da eğitim – öğretim masrafları kapsamında veliye ve öğrenciye ihtiyaç kredisi veriyor. Banka, bu tip finansmanlara 60 aya kadar vade yapıyor ve bu kapsamda en fazla 50 bin TL finansman veriyor. Öğrenciye ihtiyaç kredisi veren banka bu kampanyaya aylık %2,20 faiz uyguluyor.

Bu kampanya hakkındaki başvuru ve maliyet bilgileri için almak için https://yatırımhaber.com/is-bankasi-egitim-kredisi-50-bin-tlye-kadar/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Eğitim kredisi şartları nelerdir?

  • Kredi Skoru uygunluğu (1300 puan ve üzeri)
  • Düzenli ve belgelenebilir gelir
  • Eğitim masrafının belgelenmesi (fatura veya proforma fatura)

Eğitim kredisi vermeden önce tüm bankalar müşterinin yukarıdaki şartları sağlamasını ister. Bazı bankaların bunlara ek olarak başka talepleri de olabilir.

MUTLAKA BAKIN: Kredinizi şimdi kullanın taksitlerinizi ödemeye 3 ay sonra başlayın. En uygun ertelemeli kredi kampanyaları için hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/3-ay-ertelemeli-kredi-veren-bankalar-2018/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mutlaka Okumalısın
Kapalı
Başa dön tuşu