Krediler

Denizbank Esnaf Kredisi (SMS ile Hemen Başvur)

Denizbank esnaf ve kobilere özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Bu makalemizde Denizbank esnaf kredisi hakkında bazı bilgiler verdik. Ayrıntılar aşağıda…

Denizbank Esnaf Kredisi’nin Özellikleri

Denizbank esnaf kredisi kapsamında esnaf ve kobilere 80.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Verilecek olan bu krediye 48 aya kadar vade yapılabiliyor. Esnaf kredisine şubesiz olarak başvurmanın birçok yolu bulunuyor. Denizbank esnaf kredisi başvuru kanallarını alt başlıkta belirttik.

Denizbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank kobi kredisi başvurusu için aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanabilirsiniz:

Denizbank esnaf kredisi kampanyasına sms ile başvuru nasıl yapılır?

Denizbank kobi kredisi başvurusunu sms ile hemen yapabilirsiniz. Yapacağınız başvurular 5 dakika içinde sonuçlanır. Böylece kısa sürede kredi kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmiş olursunuz. Denizbank esnaf kredisi sms başvurusu için ESNAF boşluk TCKN yazdıktan sonra 3280‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Denizbank esnaf kredisi kampanyasına internetten başvuru nasıl yapılır?

Denizbank kobi kredisi kampanyasına bankanın online başvuru sayfasından hemen başvurabilirsiniz. Herkes bu yöntemi kullanarak esnaf kredisi başvurusu yapabilir. Denizbank kobi kredisine internetten hızlı başvuru yapmak için bu bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Denizbank internet bankacılığına giriş yapıp esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank müşterileri internet bankacılığına şifreleriyle giriş yapıp hızlı kredi başvurusu yapabilirler. Bu şekilde başvuru yapabilmeniz için Denizbank’ın müşterisi olmanız gerekir. Denizbank müşterisi olduğunuz halde internet bankacılığına giriş şifreniz yoksa Denizbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır? adlı makalemize tıklayınız.

Denizbank ATM’lerinden kobi kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Günün her saati Denizbank ATM’lerinden kobi kredisi başvurusu yapmak mümkündür. ATM aracılığı ile kartlı ya da kartsız işlem üzerinden esnaf kredisi başvurusu yapmanız mümkündür.

Denizbank KobiDeniz Facebook sayfası üzerinden esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank’ın kobilere Facebook üzerinden hizmet veren KobiDeniz sayfası aracılığı ile kolay ve hızlı bir şekilde esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. KobiDeniz Facebook sayfası üzerinden esnaf kredisi başvurusu yapmak için tıklayınız.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvurusu Onaylanan Tüketiciler Ne Yapmalı?

Yukarıdaki başvuru kanallarından herhangi biri ile esnaf kredisi başvurusu yaptınız ve başvurunuz onaylandıysa; kobi kredisi için gerekli olan belgeleri temin edip herhangi bir Denizbank şubesine müracaat edebilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanma tarihinden itibaren 75 gün için kredi kullanımı için şubelere başvurabilirsiniz. 75 gün içinde başvuru yapmazsanız kredi onayınız iptal edilir ve tekrar başvuru yapmanız gerekir.

Denizbank esnaf kredisi başvurusu için şubeden istenen belgeler nelerdir?

İstenen belgeler şöyle:

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • İmza Beyannamesi
  • Varsa Oda Kayıt Belgesi
  • Son iki yıla ait Vergi Levhası,
  • Son iki yıla ait hesap defteri ya da bilanço ve gelir tablosu
  • Varsa mal varlığı dökümü (Tapu belgeleri istenir)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı