Denizbank 3280 Sms Servisi ile Kredi Başvurusu

denizbank sms kredi

Sms ile kredi veren bankalardan biri de Denizbank… 3280 sms servisi sayesinde kredi ön başvurusu alan banka, müşterilerine kısa sürede geri dönüş yapıyor.

Bu makalemizde Denizbank sms kredi hakkında bilgiler verdik. Denizbank sms kredi özellikleri nelerdir? Denizbank sms kredi faiz oranları kaçtır? Denizbank sms kredi başvurusu nasıl yapılır? Denizbank sms kredi hemen hesaba yatar mı? Denizbank sms ile kart şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır? 10 bin TL’lik Denizbank sms kredi maliyeti ne kadardır?

Cevapları makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Denizbank sms kredi özellikleri nelerdir?

Sms ile kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank’ın sms kredisinin özellikleri şöyle:

  • Denizbank ihtiyaç kredisi kapsamında olan Cebimde Kredi için üst limit 55.000 TL‘dir.
  • Bu kredi için en fazla 48 ay vade yapılıyor.
  • Denizbank sms kredi faiz oranları aylık %1,19‘dan başlamaktadır. Bu oranı değiştirmek bankanın elindedir.
  • Cebimde kredi için kefil istenmiyor.

Denizbank sms kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank sms kredi başvurusu yapmak için KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazın ve 3280‘e gönderin.

Denizbank sms kredi hemen hesaba yatar mı?

Denizbank’a sms ile başvuru yaptıktan 5 dakika sonra, bankadan size geri dönüş yapılacaktır. Size ne kadar kredi alabileceğiniz ve kredinize ne kadar vade yapılabileceği konusunda bilgi verilecektir. Peki, Denizbank sms kredi hemen hesaba yatar mı?

Eğer Denizbank müşterisi iseniz ve Denizbank internet bankacılığı şifreniz var ise 20.000 TL’ye kadar olan kredilerinizi haftanın tüm günleri 09.00 – 21.00 arasında hesabınıza alabilirsiniz. Sms ile yapılan başvuru sonucunuz olumlu ise doğrudan internet bankacılığı üzerinden bu hizmeti alabilirsiniz. Ancak 20.000 TL’nin üzerindeki krediler ancak Denizbank şubelerinden veriliyor.

İnternet bankacılığı kullanmıyorsanız olumlu sonuçlanan sms başvurusu sonucu şubelerden kredinizi alabilirsiniz.

10 bin TL’lik Denizbank sms kredi maliyeti ne kadardır?

Denizbank’tan Cebimde Kredi kapsamında kullanacağınız 10 bin TL’lik kredinin maliyetini hesapladık. Cepten kredi başvurusu ile 48 ay vadeli olarak kullanacağınız 10 bin TL ihtiyaç kredisi için yapacağınız toplam geri ödeme miktarı 16.080 TL’dir. Bu miktardaki cepten kredi toplam geri ödemesinin 5069 TL’si krediye yüklenen faiz tutarıdır. Denizbank sms kredi ya da cepten kredi kapsamında kullandığınız bu özellikteki kredinin aylık taksit tutarı 335 TL’dir. Bu özellikteki krediye uygulanana faiz aylık %1,78’dir. Bu faiz oranı kullanacağınız kredi miktarına ve kredi notunuza göre değişebilir.

Denizbank sms ile kart şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır?

Denizbank’tan aldığınız kredi kartlarını kullanabilmek için şifre oluşturmanız gerekmektedir. Denizbank kart şifresi oluşturma işlemi sms ile de yapılabilir. Denizbank sms ile kart şifresi oluşturma işlemi için SIFRE, oluşturmak istediğiniz 4 haneli şifre, kart numaranızın son 4 rakamı ve kartınızın arkasında bulunan 3 haneli güvenlik şifresini aralarda birer boşluk bırakarak 3280 Denizbank sms bankacılığına gönderin. Bu şekilde kart şifrenizi heme oluşturabilirsiniz.

Denizbank sms ile hesap bakiyesi öğrenme işlemi nasıl yapılır?

Denizbank Paracard hesap bakiyenizi bir kısa mesajla kolayca öğrenebilirsiniz. Denizbank mesajla hesap bakiyesi öğrenme işlemi için HESAP yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra banka hesap kartı numaranızın son dört rakamını yazıp 3280’e gönderin.

Denizbank sms ile tarım kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank sms kredi kapsamında çiftçilere özel kredi veriyor. 50.000 TL’ye kadar verilen bu krediye sms ile hemen başvuru yapabilirsiniz. Çiftçilerin yararlanabileceği bu krediye sms ile başvuru yapmak için kimlik numaranızı yazın  aralarda birer boşluk bırakıp SMS Tarım yazın 3280’e gönderin. Denizbank tarım kredisi hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ” Denizbank Çiftçiye Sms ile Kredi Veriyor ” adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazın kısa sürede cevaplayalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*