Krediler

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Bu makalemizde CEPTETEB'in tüketicilere sunduğu ihtiyaç kredisi hakkında bazı soruları cevapladık. Detaylar aşağıda...Cepteteb dosya masrafsız kredi hakkında bir araştırma yaptık. CEPTETEB ihtiyaç kredisinin;

  • özellikleri,
  • faiz oranları,
  • masrafları
  • ve başvuru bilgileri aşağıda…

CEPTETEB ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

CEPTETEB şubesiz bankacılık hizmeti veren bir üründür. CEPTETEB ile banka şubelerine gitmeden, internet bağlantısı olan herhangi bir yerden bordrosuz, kefilsiz ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. CEPTETEB’den en fazla 30 bin TL tutarından dosya masrafsız kredi kullanabilirsiniz.

CEPTETEB müşterisi olmak ve bu uygulamayla yapılabilen diğer bankacılık işlemleri hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız: https://yatırımhaber.com/cepteteb-hakkinda-bilgiler/ Peki, CEPTETEB gelir belgesiz ihtiyaç kredisinin masrafları nelerdir?

CEPTETEB gelir belgesiz ihtiyaç kredisi masrafları nelerdir?

CEPTETEB’in verdiği ihtiyaç kredisinden kredi tahsis ücreti yani dosya masrafı alınmaz. Bu krediye CEPTETEB müşterisi olan ya da olmayan herkes anında başvuru yapabilir. CEPTETEB müşterileri başvuru onayı alırlarsa ilgili tutar müşterinin hesabına anında yatar. TEB müşterisiyseniz de anında CEPTETEB hesabı açabilirsiniz. CEPTETEB’in gelir belgesiz kredi için aldığı ek masrafları şunlardır:

  • Dosya masrafsız kredi için KKDF ve BSMV vergileri belli oranlarda alınacaktır. Dosya masrafsız kredi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar BSMV yani Banka ve Sigorta Muamele Vergisi; yüzde on beşi kadar da KKDF yani Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi alınacaktır.
  • Gelir belgesiz kredi kullanacak olan müşterilere hayat sigortası yaptırılıyor. Bankanın kredi politikalarına göre tüketiciler bu sigortayı yaptırmadan kredi kullanamıyorlar. Hayat sigortası primleri yıllık olarak müşteriden alınıyor ve bu primler müşterinin profiline ve kullanacağı kredi tutarına göre belirleniyor.

CEPTETEB gelir belgesiz ihtiyaç kredisi faizi ne kadar?

CEPTETEB gelir belgesiz ihtiyaç kredisi faizleri 10.000 TL ve altındaki tutarlar için %1,99’dur. Bunun üzerindeki tutarlar için %2,40 oranında faiz uygulanır.

CEPTETEB dosya masrafsız ihtiyaç kredisi maliyeti ne kadar?

  • 36 ay vadeli olarak 30.000 TL dosya masrafsız kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 48.586,39 TL’dir. Bu miktarda ve vadede kullanacağınız kredinin aylık taksiti 1.349 TL’dir. Uygulanacak faiz ise %2,40’tır.
  • 36 ay vadeli olarak 10.000 TL anında kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 15.018,74 TL’dir. Bu miktar ve vadedeki bir kredinin aylık taksiti 417,19 TL’dir. Uygulanacak faiz ise %1,99’dur.

CEPTETEB anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

CEPTETEB anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için CEPTETEB müşterisi olmanız şart değildir. Ancak anında ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz için CEPTETEB müşterisi olmanız şarttır. 

Gelir belgesiz olarak finansman sağlayan diğer bankalar bu bağlantıdan hemen ulaşabilirsiniz: https://yatırımhaber.com/gelir-belgesiz-kredi-veren-bankalar-2017/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı