Krediler

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

CEPTETEB kefilsiz, bordrosuz ve gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Bu makalemizde CEPTETEB’in tüketicilere sunduğu ihtiyaç kredisi hakkında bazı soruları cevapladık. CEPTETEB ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir? CEPTETEB gelir belgesiz ihtiyaç kredisi faizi ne kadar? CEPTETEB gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ek masrafları nelerdir? CEPTETEB dosya masrafsız ihtiyaç kredisi maliyeti ne kadar? CEPTETEB anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

CEPTETEB ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

CEPTETEB şubesiz bankacılık hizmeti veren bir üründür. CEPTETEB ile banka şubelerine gitmeden, internet bağlantısı olan herhangi bir yerden bordrosuz, kefilsiz ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. CEPTETEB’den en fazla 30 bin TL tutarından dosya masrafsız kredi kullanabilirsiniz. CEPTETEB müşterisi olmak ve bu uygulamayla yapılabilen diğer bankacılık işlemleri hakkında bilgi almak isterseniz ”CEPTETEB Hakkında Bilgiler” adlı makalemize tıklayınız. Peki, CEPTETEB gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ek masrafları nelerdir?

CEPTETEB gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ek masrafları nelerdir?

CEPTETEB’in verdiği ihtiyaç kredisinden kredi tahsis ücreti yani dosya masrafı alınmaz. Bu krediye CEPTETEB müşterisi olan ya da olmayan herkes anında başvuru yapabilir. CEPTETEB müşterileri anında hesaba kredi kullanabilir. TEB müşterisiyseniz de anında CEPTETEB hesabı açabilirsiniz. CEPTETEB’in gelir belgesiz kredi için aldığı ek masrafları şunlardır:

  • Dosya masrafsız kredi için KKDF ve BSMV vergileri belli oranlarda alınacaktır. Dosya masrafsız kredi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar BSMV yani Banka ve Sigorta Muamele Vergisi; yüzde on beşi kadar da KKDF yani Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi alınacaktır.
  • Gelir belgesiz kredi kullanacak olan müşterilere hayat sigortası yaptırılıyor. Bankanın kredi politikalarına göre tüketiciler bu sigortayı yaptırmadan kredi kullanamıyorlar. Hayat sigortası primleri yıllık olarak müşteriden alınıyor ve bu primler müşterinin profiline ve kullanacağı kredi tutarına göre belirleniyor.

CEPTETEB gelir belgesiz ihtiyaç kredisi faizi ne kadar?

CEPTETEB gelir belgesiz ihtiyaç kredisi faizleri 3-24 ay aralığındaki vadelerde %1,49; 25-48 ay aralığındaki vadelerde %1,54 olarak değişiyor.

CEPTETEB dosya masrafsız ihtiyaç kredisi maliyeti ne kadar?

  • 48 ay vadeli olarak 30.000 TL dosya masrafsız kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 45.506,53 TL’dir. Bu miktarda ve vadede kullanacağınız kredinin aylık taksiti 948 TL’dir. Uygulanacak faiz ise %1,54’dir.
  • 24 ay vadeli olarak 10.000 TL anında kredi kullanan bir tüketicinin vade sonunda ödeyeceği toplam tutar 12.386 TL’dir. Bu miktar ve vadedeki bir kredinin aylık taksiti 516 TL’dir. Uygulanacak faiz ise %1,49’dir.

CEPTETEB anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

CEPTETEB anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için CEPTETEB müşterisi olmanız şart değildir. Ancak anında ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz için CEPTETEB müşterisi olmanız şarttır. CEPTETEB anında ihtiyaç kredisi başvurusu ve CEPTETEB hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ”CEPTETEB Hakkında Bilgiler” adlı makalemize tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı