Krediler

Borç Kapatma Kredisi 2018 (Kredi Yapılandırma)

Bu makalemizde bankalara olan kredi kartı borcunuzu; ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi borçlarınızı yeniden yapılandırarak kapatmanıza yarayan borç kapatma kredisi kampanyaları hakkında bilgiler verdik.

Borç kapatma ve kredi yapılandırma 2018 kampanyaları şöyle:

Kart Borcu ve Kredi Yapılandırma Kampanyaları 2018

Bu başlığımızda kart borcu ve ihtiyaç-taşıt-konut kredisi borcu yapılandıran bankaları kategoriler halinde ayırdık. Ayrıntılar şöyle:

Kredi Yapılandırma
Kredi Yapılandırma

Borç Yapılandırma Kampanyaları 2018

Ziraat Bankası Borç Yapılandırma Kampanyaları

Ziraat Bankası hem ihtiyaç hem de konut finansmanı taksitlerinizi yapılandırabiliyor. Ziraat’in borç kapatma kredisi kampanyaları şunlar:

Ziraat Tüketici Transfer Kredisi

Ziraat Bankası tüketicilere hem ihtiyaç hem de konut borcu refinansman işlemi için iki kampanya sunuyor. Bunlardan ilki diğer bankalara olan ihtiyaç finansmanı borçlarınızı yapılandıran ”Yasa Kapsamındaki İpotek Teminatlı Kredi Transferi” kampanyasıdır.

Bu kampanyayı kullanabilmenin en önemli şartı, bankaya teminat olarak konut ipoteği göstermektir. Kampanyanın faiz oranı %1,35’tir. Azami vade ise 48 aydır. Kullanabileceğiniz azami miktar ise ipotek altına alınacak olan evin ekspertiz değerinin %80’idir.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-tuketici-kredisi-yapilandirma-2018/ adresini hemen ziyaret ediniz.

Ziraat Transfer Konut Kampanyası

GÜNCEL HABER: Ziraat Bankası aylık %0,98 faizli konut finansmanı vermeye başladı. Bu kampanya kapsamında bazı tüketiciler yeniden yapılandırma yapabilecekler. Ziraat %0,98 faizli konut finansmanı kapsamında refinansman yapma şartları ve kampanya bilgileri için https://yatırımhaber.com/ziraat-konut-kredisi-faiz-indirimi-0-98-2018/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Ziraat Bankası başka kurumlardaki konut finansman taksitleriniz için de yapılandırma kredisi veriyor. Ziraat’in bu ürününün adı Transfer Konut Kredisi’dir. Bu kampanya kapsamında verilebilen azami finansman tutarı ilgili konutun ekspertiz değerinin %80’idir. 120 aya kadar vade yapılabilir. Bankanın uyguladığı faiz oranı ise %1,23’tür.

Bu finansman hakkında daha fazla bilgi için https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-konut-kredisi-yapilandirma/ bağlantısına mutlaka tıklayınız.

Borç Kapatma Kredisi
Borç Kapatma Kredisi

Halkbank Borç Yapılandırma Kampanyaları

Halk Bankası’nın ihtiyaç – konut kredisi ve kart borcu kapatma imkanı veren kampanyaları şunlardır:

Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi

Halkbank bu kampanya ile diğer bankalara olan ihtiyaç finansmanı ve kart borçlarınızı yapılandırarak tekrar taksitlendiriyor. Yapılandırma, diğer bir deyişle refinansman kapsamında verilen bu kampanyadan dosya masrafı alınmıyor. Dost Kredi faiz oranı aylık %1,38; azami vade ise 48 aydır.

Halkbank’ın bu kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi için hemen bağlantıya tıkla https://yatırımhaber.com/halkbanktan-borclarinizi-yapilandirma-kredisi-dost-kredi-343/

Halkbank Dost Konut Kampanyası

GÜNCEL HABER: Refinansman kapsamında indirimli konut kredisi faizlerinden yararlanabilirsiniz. Halk Bankası da devletin çağrısıyla %0,98 faiz oranıyla konut finansmanı sağlıyor. Bu kampanyadan, konut borcu için yeniden yapılandırma yapmak isteyen bazı tüketiciler de yararlanabilecek.

Halkbank 0,98 faizle konut borcu yeniden yapılandırma şartları ve kampanya detayları için https://yatırımhaber.com/2018-halkbank-konut-kredisi-faiz-oranlari-dustu-faiz-indirimi-detaylari/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Konut kredisi yapılandırma özelliği olan bu kampanyanın azami vadesi 180 ay (15 yıl) olarak belirlenmiştir. Kampanyanın faiz oranları kullanılan vadeye göre %1,27 ile %1,33 arasında değişmektedir. Bu kampanyayı kullanan tüketicilerden de dosya masrafı alınmamaktadır. Finansman üst limiti 100 bin TL’dir.

Bu kampanyayla ilgileniyorsanız https://yatırımhaber.com/halkbank-konut-kredisi-yapilandirma-2018-refinansman/ bağlantısına tıklayınız.

GÜNCEL: Konut finansmanı kapsamında faiz indirimi yapan bankalardan biri de Şekerbank oldu. Şekerbank konut faizlerini %0,98’e çekti. Bu ürün kapsamında; tüketicinin yapılandırmak istediği tutar için diğer bankayla yaptığı sözleşmenin içeriği uygunsa, refinansman uygulanabilir. Şekerbank şubelerine müracaat edip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank Borç Transfer Ürünü

Şekerbank bu kampanyasıyla finansman ve kart borçlarınız için yapılandırma kredisi veriyor. Kampanyanın aylık faiz oranları %1,68 ile %1,72 arasında değişiyor. Kullanılan vade faiz değiminin temel sebebidir. Bu kampanya için kullanılabilen finansman üst limiti 100 bin TL’dir. 48 aya kadar vade yaptırmak mümkündür.

Şekerbank Borç Kapatma kampanyasına erişmek isterseniz https://yatırımhaber.com/sekerbank-borc-kapatma-kredisi-2018-kredi-karti-ihtiyac-kredisi-icin/ linkine tıklayınız.

Borç Transfer Kredisi
Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank Borç Transfer Finansmanı

Finansbank’ın bu kampanyasını kullanarak diğer bankalardaki ihtiyaç ve taşıt kredisi taksitlerinizin yanında, kart borçlarınızı da yapılandırabilirsiniz.

Ürün kapsamında uygulanan faizler %1,30 ile %1,83 arasında değişebilmektedir. Bu değişimin sebebi kullanılan finansman tutarı – vadesi ve müşterinin kredi skorudur.

48 aya kadar vade yapılabilen bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/qnb-finansbank-borc-kapatma-kredisi-2018/ linkine hemen tıklayınız.

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma Ürünü

Vakıfbank başka bankalara olan kart borçlarınızı ”Kredi Kartı Borç Transferi” adlı kampanyasıyla yapılandırıyor.

  • 20 bin TL’ye kadar olan diğer finans kuruluşlarındaki kart borçlarınızı Vakıfbank’a taşıyıp yeniden yapılandırabilirsiniz.
  • Üstelik 3 ay taksit erteleme avantajını kullanarak taksitlerinizi refinansman tarihinden 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
  • Kredi kartı borç yapılandırma kapsamında verilen bu ürün için 18 aya kadar vade yapılıyor. Ürünün aylık faiz oranı ise %1,43 olarak belirlenmiş.

Bu kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://yatırımhaber.com/vakifbank-kredi-karti-borc-kapatma-kredisi/ adresine hemen tıklayınız.

Yapılandırma Kredisi Kullanma Şartları Nelerdir?

BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) refinansman konusunda:

”Yeniden yapılandırmadan bahsedebilmek için finansal güçlük ve imtiyaz koşullarının birlikte gerçekleşmesi gerekmektedir. Finansal güçlük yaşamayan borçlu için yapılan sözleşme değişiklikleri veya yeniden finansman durumları yeniden yapılandırma kapsamında değerlendirilemeyecek.”

şeklinde bir açıklamada bulundu. Bu açıklamadan refinansman imkanından herkesin yararlanamayacağını anlıyoruz. BDDK’nın ilgili yönetmeliğine bu bağlantıya tıklayıp erişebilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazarak bizden yardım alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı