Borç Kapatma Kredisi

Borç Kapatma Kredisi 2019 Kampanyaları

Bu makalemizde bankalara olan kredi kartı borcunuzu; ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi borçlarınızı yeniden yapılandırmaya yarayan borç kapatma kredisi kampanyaları hakkında bilgiler verdik. 2019 Nisan ayına ait en düşük faizli borç kapatma ve kredi yapılandırma kampanyaları aşağıda:

Sponsorlu Reklamlar

Kart Borcu ve Kredi Yapılandırma Kampanyaları 2019

Bu başlığımızda kart borcu ve ihtiyaç-taşıt-konut kredisi borcu yapılandıran bankaları kategoriler halinde ayırdık. Ayrıntılar şöyle:

KampanyaBorç
Kapsamı
Faiz
Oranı
Vakıfbank
Yanındaki
Güç
Kredi
%0,98
İncele
Vakıfbank
Yanındaki
Güç
Kredi
Kartı
%1,10
İncele
Ziraat
Birleştirme
Kredisi
Kredi
Kartı
%1,10
İncele
Halkbank
Destek
Kredisi
Kredi
Kartı
%1,10
İncele
Denizbank
Transfer
Kredi
Tüm
Borçlar
%1,39
İncele
Ziraat
Bankası
Transfer
Konut
Konut %1,52
İncele
Ziraat
Bankası
Tüketici
Transfer
İhtiyaç%1,52
İncele
Halkbank
Dost Kredi
İhtiyaç ve
Kredi Kartı
%1,69
İncele
Halkbank
Dost Konut
Konut%1,85
İncele
Şekerbank
Borç Transfer
İhtiyaç ve
Kredi Kartı
%2,32
İncele
Finansbank
Borç Transfer
İhtiyaç ve
Kredi Kartı
%1,99
İncele
Vakıfbank
Borç
Yapılandırma
Kredi Kartı%1,53
İncele

Ziraat Bankası Borç Yapılandırma Kampanyaları

DİKKAT: Ziraat Bankası %1,10 faizle nakit avans ve kredi kartı borçlarınızı yapılandırıyor. Detaylı bilgi için hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/ziraat-bankasi-kredi-karti-yapilandirma/

Ziraat Bankası hem ihtiyaç hem de konut finansmanı taksitlerinizi yapılandırabiliyor. Ziraat’in borç kapatma kredisi kampanyaları şunlar:

Ziraat Tüketici Transfer Kredisi

Ziraat Bankası tüketicilere hem ihtiyaç hem de konut borcu refinansmanı için iki kampanya sunuyor. Bunlardan ilki diğer bankalara olan ihtiyaç finansmanı borçlarınızı yapılandıran ”Konut Finansmanı Kapsamı Dışında İpotekli Bireysel Finansman Kredisi” kampanyasıdır.

Bu kampanyayı kullanabilmenin en önemli şartı, bankaya teminat olarak konut ipoteği göstermektir. Kampanyanın faiz oranı %1,52’dir. Azami vade ise 60 aydır. Kullanabileceğiniz azami miktar ise ipotek altına alınacak olan evin ekspertiz değerinin %80’idir.

Ziraat Transfer Konut Kampanyası

Ziraat Bankası başka kurumlardaki konut finansman taksitleriniz için de yapılandırma kredisi veriyor. Ziraat’in bu ürününün adı Transfer Konut Kredisi’dir. Bu kampanya kapsamında verilebilen azami finansman tutarı ilgili konutun ekspertiz değerinin %80’idir. 120 aya kadar vade yapılabilir. Bankanın uyguladığı faiz oranı ise %1,52’dir.

Halkbank Borç Yapılandırma Kampanyaları

DİKKAT: Halkbank kredi kartı yapılandırma kampanyasının faizlerini düşürdü. Detaylı bilgi için hemen tıklayın: https://yatırımhaber.com/halkbank-kredi-karti-yapilandirma/

Halk Bankası’nın ihtiyaç – konut kredisi ve kart borcu kapatma imkanı veren kampanyaları şunlardır:

Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi

Halkbank bu kampanya ile diğer bankalara olan ihtiyaç finansmanı ve kart borçlarınızı yapılandırarak tekrar taksitlendiriyor. Yapılandırma, diğer bir deyişle refinansman kapsamında verilen bu kampanyadan dosya masrafı alınmıyor. Dost Kredi faiz oranı aylık %1,69, azami vadesi ise 60 aydır.

Halkbank Dost Konut Kampanyası

Konut kredisi yapılandırma özelliği olan bu kampanyanın azami vadesi 180 ay (15 yıl) olarak belirlenmiştir. Kampanyanın faiz oranları kullanılan vadeye göre %1,85 ile %1,88 arasında değişmektedir. Bu kampanyayı kullanan tüketicilerden de dosya masrafı alınmamaktadır.

Şekerbank Borç Transfer Ürünü

Şekerbank bu kampanyasıyla finansman ve kart borçlarınız için yapılandırma kredisi veriyor. Kampanyanın aylık faiz oranı %2,32’dir. Bu kampanya için kullanılabilen finansman üst limiti 100 bin TL’dir. 60 aya kadar vade yaptırmak mümkündür.

QNB Finansbank Borç Transfer Finansmanı

Finansbank’ın bu kampanyasını kullanarak diğer bankalardaki ihtiyaç ve taşıt kredisi taksitlerinizin yanında, kart borçlarınızı da yapılandırabilirsiniz.

Ürün kapsamında uygulanan faizler %1,99 ile %2,75 arasında değişebilmektedir. Bu değişimin sebebi kullanılan finansman tutarı – vadesi,müşterinin kredi skoru ve sigorta seçenekleridir.

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma Ürünü

DİKKAT: Vakıfbank özel yapılandırma kampanyasıyla %1,10 faizle kredi kartı; %0,98 faizle kredi borçlarınızı kapatıyor. Detaylı bilgi için tıklayın: https://yatırımhaber.com/vakifbank-kredi-karti-borcu-yapilandirma/

Vakıfbank başka bankalara olan kart borçlarınızı ”Kredi Kartı Borç Transferi” adlı kampanyasıyla yapılandırıyor.

  • 20 bin TL’ye kadar olan diğer finans kuruluşlarındaki kart borçlarınızı Vakıfbank’a taşıyıp yeniden yapılandırabilirsiniz.
  • Üstelik 3 ay taksit erteleme avantajını kullanarak taksitlerinizi refinansman tarihinden 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
  • Kredi kartı borç yapılandırma kapsamında verilen bu ürün için 18 aya kadar vade yapılıyor. Ürünün aylık faiz oranı ise %1,53 olarak belirlenmiş.

Yapılandırma Kredisi Kullanma Şartları Nelerdir?

BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) refinansman konusunda:

”Yeniden yapılandırmadan bahsedebilmek için finansal güçlük ve imtiyaz koşullarının birlikte gerçekleşmesi gerekmektedir. Finansal güçlük yaşamayan borçlu için yapılan sözleşme değişiklikleri veya yeniden finansman durumları yeniden yapılandırma kapsamında değerlendirilemeyecek.”

şeklinde bir açıklamada bulundu. Bu açıklamadan refinansman imkanından herkesin yararlanamayacağını anlıyoruz. BDDK’nın ilgili yönetmeliğine bu bağlantıya tıklayıp erişebilirsiniz.

Kredi taksitlerinizi ödemeye 3 ay sonra başlamak istiyorsanız mutlaka okuyun: https://yatırımhaber.com/3-ay-ertelemeli-kredi-veren-bankalar-2018/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu