İhtiyaç Kredisi

Bankpozitif Şubeye Gitmeden Adrese Teslim Kredi VeriyorBankpozitif internet üzerinden aldığı kredi başvurularını 4 dakika içinde sonuçlandırıyor. Kısa süre içinde imzalamanız gereken evrakları adresinize kadar gönderiyor. Bu şekilde şubesiz kredi kullanmış oluyorsunuz. Bu makalemizde Bankpozitif adrese teslim kredi hakkında bazı soruları cevapladık. Bankpozitif adrese teslim kredi özellikleri nelerdir? Bankpozitif şubeye gitmeden kredi kampanyasının faizi ne kadar? Bankpozitif şubesiz kredi ek masrafları nelerdir? Bankpozitif internetten kredi başvurusu nasıl yapılır? Bankpozitif internetten kredi hemen hesaba yatar mı?

Bankpozitif adrese teslim kredi özellikleri nelerdir?

Bankpozitif adrese teslim kredi ile şubesiz olarak kredi kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız kredi başvuru sonucu 4 dakika içinde sonuçlanır. Olumlu sonuçlanan kredi başvurunuz sonucunda belirtmiş olduğunuz adrese Bankpozitif müşteri temsilcisi yönlendirilir.  Müşteri temsilci adresinize gelerek kredi kullanımı konusunda bazı belgeleri size imzalatır. Bu süreç sonucunda ihtiyacınız olan kredi miktarı hesabınıza yatırılır. Bankpozitif adrese teslim kredi kampanyasının diğer özellikleri ise şöyledir:

  • Bankpozitif şubesiz kredi için dosya masrafı alınmıyor. Yani Bankpozitif şubesiz kredi kampanyası tahsis ücreti adı altında müşteriden kesilen ücretten muaftır.
  • Bankpozitif adrese teslim kredi için sigorta yaptırmak da zorunlu değildir. Bu sebeple sigorta masrafı da yoktur denilebilir.
  • Bankpozitif şubesiz kredi kampanyası kapsamında müşteriden herhangi bir komisyon ücreti de talep edilmiyor.
  • Bankpozitif adrese teslim kredi kapsamında 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Yapılabilecek en fazla vade ise 48 aydır.

Bankpozitif şubeye gitmeden kredi kampanyasının faizi ne kadar?

Bankpozitif şubeye gitmeden kredi kampanyasının faizi %1,49’dur. Bu faiz oranları banka tarafından müşteriye göre değiştirilebilir.

Bankpozitif şubesiz kredi ek masrafları nelerdir?

Bankpozitif şubesiz kredi için hesaplanan aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar Banka Sigorta Muamele Vergisi; yüzde on beşi kadar Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi alınmaktadır. Bu vergiler Bankpozitif şubeye gitmeden kredi kampanyası vadesi boyunca her ay müşteriden tahsil edilecektir.

Bankpozitif internetten kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bankpozitif internetten kredi başvurusu yapmak için bankanın kurumsal sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Bankpozitif şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayıp, açılan sayfadaki bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Bankpozitif internetten kredi hemen hesaba yatar mı?

Bankpozitif internetten kredi başvurusu yaptıktan sonra bankadan kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Bankpozitif internetten kredi başvurusu işleminiz olumlu sonuçlanırsa adresinize imzalamanız gereken evraklar gönderilir. Müşteri temsilcisiyle gönderilen bu evrakları imzaladıktan sonra kredi tutarı hesabınıza yatırılır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı