Kredi Kartları

Akbank’tan Şubeye Gitmeden Adrese Teslim Kredi Kartı (Akbank Neo Kart)

Akbank, kredi kartı başvurularını internetten alıyor. Başvurunuz kabul edilirse kartınız adresinize kadar gönderiliyor. Böylece banka şubelerini kullanmadan kolayca kredi kartı sahibi olabiliyorsunuz. Bu makalede Akbank kredi kartlarından biri olan Neo hakkında bazı soruları cevapladık. Akbank neo kredi kartı avantajları nelerdir? Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Akbank internetten kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Akbank Neo internetten kredi kartı şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır? Akbank Neo sms ile kredi kartı şifresi oluşturma işlemi nasıl yapılır?

Akbank Neo kredi kartının özellikleri nelerdir?

Akbank neo kredi kartının özellikleri şunlardır:

  • Yapılan alış verişler sonucunda chip para kazanırsınız. Kazanılan bu sanal paraları, Akbank’ın anlaşmalı olduğu kuruluşlarda harcayabilirsiniz. 1 chip para 1 Türk Lirası’na tekabül eder.
  • Neo kart ile çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı kuruluşlarda ile Neo Kart’a özel indirimli kampanyalar yapılmaktadır. Kazanılan indirim puanları kredi kartınızın mevduat hesabının bakiyesine yansıtılır.
  • İnternet üzerinden alış veriş yapabilirsiniz. 3D secure ile güvenli bir şekilde alış veriş yapabilirsiniz. Dilerseniz Akbank müşteri hizmetlerini arayıp kartınızla yalnızca 3D secure alt yapısı olan siteler ile alış veriş yapmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Böylece kartınız, 3D secure alt yapısı olmayan siteler ile alış verişe kapatılır. 3D secure sistemi ile yapılan alış verişlerde telefon numaranızıa bir sms kodu gönderilir. Bu şekilde daha güvenli alış veriş yapmış olursunuz. Akbank müşteri hizmetleri numarası 425 25 25‘tir.
  • Akbank Neo kart ile en az 10 TL en çok 100 TL’ye kadar, anlaşmalı işletmelerin kasasından pos cihazı aracılığı ile para çekebilirsiniz. Bu özellik acil durumlarda ATM aramanızı önleyecektir.
  • Yurt dışındaki atmlerden para çekebilir ve alış veriş yapabilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Akbank internetten kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayınız. Bankanın müşterisi iseniz ve Akbank Direkt uygulamasını kullanarak da başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Neo internetten kredi kartı şifresi oluşturma 

Akbank Neo internetten kredi kartı şifresi oluşturma işlemi için tıklayınız. Ayrıca akbank direkt uygulamasını kullanarak da internetten kredi kartı şifresi oluşturma işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Akbank Neo sms ile kredi kartı şifresi oluşturma 

Akbank Neo sms ile kredi kartı şifresi oluşturma işlemi için BKSIFRE yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve neo kartınıza ait kart numarasının son 4 hanesini 4425 sms servisine gönderin. Kart şifreniz hemen oluşturulup size bildirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı