Bankalar

Akbank Sms ve Telefon Bankacılığı ile Yapılan İşlemler Nelerdir?
Akbank şubesiz bankacılık ile birçok işlem kolayca yapılabiliyor. Akbank şubesiz bankacılık işlemlerini Akbank Direkt mobil uygulaması, Akbank direkt web sitesi, Akbank telefon bankacılığı ve Akbank sms bankacılığı ile günün her saati yapmak mümkün. Bu makalemizde Akbank kredi kartları için sms ile anında şifre alma ve diğer telefon bankacılığı işlemleri hakkında bilgi verdik. Şubesiz bankacılık hizmetlerinden olan Telefonla Akbank kredi kartı limiti öğrenme , Telefonla Akbank kredi kartı borcu öğrenme, telefonla Akbank kredi kartı ekstre bilgileri öğrenme ve telefonla Akbank para transferi işlemleri yapma gibi işlemlerin nasıl yapılacağını makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Akbank sms ile kart şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

Akbank sms ile kart şifresi alma işlemi için KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 4 rakamını 4425 Akbank sms bankacılığı servisine göndermeniz yeterlidir. Akbank sms bankacılığı ile yapılabilecek işlemler sınırlıdır. Çünkü banka şubesiz bankacılık işlemlerinin çoğunu internet bankacılığı kanalları ve telefon bankacılığı ile yapmaktadır. Peki, Akbank telefon bankacılığı nasıl kullanılır?

Akbank telefon bankacılığı nasıl kullanılır?

Akbank telefon bankacılığı servisini kullanabilmek için Bireysel Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi’ni imzalayarak servisi kullanıma açmanız gerekmektedir. Bunun için herhangi bir Akbank şubesine giderek parola talep formu doldurup müşteri temsilcinize teslim etmeniz gerekiyor. Formu doldurduktan sonra size sms ile bir parola gönderilecektir. Edindiğiniz bu parola ile talep formunda belirlediğiniz telefon bankacılığı işlemlerini günün her saati yapabilirsiniz. Peki, Akbank telefon bankacılığı ile hangi işlemler yapılmaktadır?

Akbank telefon bankacılığı ile hangi işlemler yapılmaktadır?

Akbank telefon bankacılığı aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz:

  • Telefonla Akbank kredi kartı ekstre bilgileri öğrenme
  • Akbank mevduat hesabı bilgileri erişimi
  • Telefonla Akbank kredi kartı borcu ödeme
  • Telefonla Akbank para transferi işlemleri
  • Döviz-fon alıp satma işlemleri
  • Döviz kuru bilgilerine erişim
  • Telefonla Akbank kredi kartı limiti öğrenme
  • Telefonla Akbank kredi kartı borcu öğrenme

Telefonla Akbank kredi kartı ekstre bilgileri öğrenme

Telefonla Akbank kredi kartı ekstre bilgilerini öğrenebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz bireysel bankacılık hizmetleri sözleşmesini imzalayıp ekstre bilgisi öğrenme talebinde bulunarak günün her saati telefon bankacılığı ile ekstre bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Telefonla Akbank kredi kartı borcu öğrenme

Telefonla Akbank kredi kartı borcu öğrenme işlemi için yukarıda belirttiğimiz bireysel bankacılık hizmetleri sözleşmesini imzalayıp telefonla kredi kartı borcu öğrenme talebinde bulunarak günün her saati bilgi alabilirsiniz.

Telefonla Akbank kredi kartı limiti öğrenme

Telefonla Akbank kredi kartı limiti öğrenme işlemini de belirtmiş olduğumuz bireysel bankacılık hizmetleri sözleşmesini imzalayıp telefonla Akbank kredi kartı limiti öğrenme talebinde bulunarak günün her saati bilgi alabilirsiniz.

Telefonla Akbank para transferi işlemleri yapma

Telefonla Akbank para transferi işlemleri yapma hizmetinden faydalanmak için belirttiğimiz bireysel bankacılık hizmetleri sözleşmesini imzalayıp telefonla Akbank para transferi işlemleri yapma talimatı vererek günün her anı bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı