Krediler

Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Veriyor


Akbank ”İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi” kampanyası kapsamında 3 ay ertelemeli bayram kredisi veriyor. Bu makalemizde Akbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi hakkında bazı soruları cevapladık. Akbank bayram kredisinin özellikleri nelerdir? Akbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi faizleri ne kadar? Akbank 2017 bayram kredisi ek masrafları nelerdir? Akbank 2017 bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank bayram kredisinin özellikleri nelerdir?

Akbank müşterilerine uygun faizlerle bayram kredisi veriyor. 3 ay taksit ertelemeli olan Akbank bayram kredisinin özellikleri şunlardır:

  • Akbank 2017 bayram kredisi için 48 aya kadar vade yapılabiliyor. Kredi taksit ödemelerinizi 3 ay ertelerseniz en fazla 45 ay vade yapılıyor.
  • Akbank bayram kredisi için en fazla 92 gün taksit ödemesi ertelemesi yapılabiliyor.
  • Bu krediyi Akbank müşterileri Akbank direkt uygulamasıyla imzasız, masrafsız ve belgesiz olarak kullanabilirler.

Akbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi faizleri ne kadar?

Akbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi faizleri aylık %1,23’ten başlıyor. Vade sayısına ve kredi tutarına göre bu oran değişebilmektedir.

Akbank 2017 bayram kredisi ek masrafları nelerdir?

Akbank 2017 bayram kredisi ek masrafları şunlardır:

  • Akbank bayram kredisi 2017 kapsamında kullanılan kredi tutarının binde beşi kadar tahsis ücreti alınmaktadır.
  • Akbank bayram kredisi 2017 aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar Banka Sigorta Muamele Vergisi alınmaktadır. Ayrıca aylık faiz tutarının yüzde on beşi kadar da Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu kesintisi yapılmaktadır.
  • Akbank bayram kredisi 2017 kampanyasını kullanmak isteyen müşteriler hayat sigortası yaptırmak zorundadırlar. Bu sigorta için müşteriden yıllık olarak prim alınmaktadır.

Akbank 2017 bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank 2017 bayram kredisi başvurusu şubelerden,Akbank web sitesinden, Akbank direkt uygulamasından, Akbank çağrı merkezinden yapılabiliyor. Akbank direkt uygulamasından başvuru yapabilmek için Akbank müşterisi olmanız ve Akbank internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor. Eğer Akbank direkt şifreniz zaten varsa bu bağlantıya tıklayarak Akbank bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank müşterisiyseniz ve Akbank direkt şifreniz yoksa bu bağlantıya tıklayıp Akbank direkt şifresi oluşturabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı