Krediler

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2018

Bazı bankalar, tüketicilere verdikleri kredilerin taksit ödemelerini 3 ya da 4 ay ertelemek suretiyle müşterilerine kolaylık sağlıyorlar. Ertelemeli kredi türleri içinde; ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve esnaf (KOBİ) kredileri yer alıyor. Bu yazımızda 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar hakkında siz değerli okurlarımıza bilgi vermeye çalıştık. Ertelemeli kredi veren bankalar şunlardır:

Banka Ertelemeli Kredi Türü Vade Üst Limiti Taksit Erteleme Süresi Kredinin Aylık Faiz Oranı
ING Bank İhtiyaç Kredisi 36 Ay 3 Ay %1,39 – %1,69
Akbank İhtiyaç Kredisi 45 Ay 3 Ay %1,30’dan başlıyor
QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi 45 Ay 3 Ay %1,29 – %1,76
TEB İhtiyaç Kredisi 48 Ay 3 Ay %1,33
Halk Bankası Konut Kredisi 120 Ay 3 Ay %0,88 – %1,15 arasında
Vakıfbank KOBİ Kredi 36 Ay 4 Ay

2018’de Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

2018 yılında ertelemeli kredi veren bankaların kredi kampanyaları hakkında aşağıdaki başlıklarda kısaca bilgiler verdik. İlginizi çeken kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz bağlantılara tıklayabilirsiniz.

ING Bank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Bankadan bu kapsamda kullandığınız kredilerin taksit ödemeleri, kredi kullanım tarihi baz alınarak, 3 ay sonra başlıyor. ING’nin ertelemeli kredi kampanyası için 36 aya kadar vade yapılıyor. Banka, ertelemeli kredi başvurularını internetten ya da şubelerden alıyor. ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuru, faiz ve masraf bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ING Bank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2018 adlı makalemize tıklayınız.

Akbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar listesinde Akbank da yer alıyor. Ertelemeli kredi kullananlar en fazla 45 aylık vadelerden faydalanabiliyor. Krediye başvuru için banka şubeleri ve bazı şubesiz kredi başvuru kanalları kullanılabiliyor. Aylık faizler %1,30’dan başlıyor. Müşterinin ve kredinin özelliğin göre bu faiz oranları artabiliyor. Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuru, faiz ve masraf bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz Akbank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2018 adlı makalemize tıklayınız.

QNB Finansbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank’tan da 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Finansbank, ertelemeli kredi kampanyası kapsamında 45 aya kadar vade yapabiliyor. Ödemesi ertelenen 3 aya ait faiz tutarı, kullandığınız vade sayısına bölünerek kredi taksitlerinize ekleniyor. Finansbank 3 ay ertelemeli kredi faizleri aylık %1,29 ‘dan başlıyor. Bu oran müşterinin özelliğine ve kullandığı kredi miktarına göre %1,76’ya kadar yükselebiliyor. QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuru, faiz ve masraf bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz QNB Finansbank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2018 adlı makalemize tıklayınız.

TEB Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB de 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında. Bankadan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullananlara 48 aya kadar vade yapılabiliyor. Kredinin aylık faizi ise %1,33 olarak belirtiliyor. TEB şubeleri üzerinden ve bazı şubesiz bankacılık kanallarını kullanarak ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuru, faiz ve masraf bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz TEB 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2018 adlı makalemize tıklayınız.

Halkbank Ertelemeli Konut Kredisi Kampanyası

Halk Bankası, Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası ile tüketicilere 3 ay ertelemeli konut kredisi veriyor. Ertelemeli konut kredisi için 120 aya kadar vade yapılabiliyor. Kredinin faizleri, müşterinin kullanacağı vadeye göre değişebiliyor. Halkbank 3 ay ertelemeli konut kredisi hakkındaki faiz, masraf ve başvuru bilgilerini öğrenmek isterseniz Halkbank 3 Ay Taksit Ertelemeli Konut Kredisi 2018 adlı makalemize tıklayınız.

Vakıfbank Ertelemeli KOBİ Kredi Kampanyası

Vakıfbank esnaf ve kobilere 4 aya kadar ertelemeli kredi veriyor. Ertelemeli kobi kredi kapsamında 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. 36 aya kadar vade yapılabilen ertelemeli kobi kredi için isteyene 3 ay isteyene 4 ay taksit erteleme yapılabiliyor. Ertelemeli kredi kullanma yerine 3 ayda bir taksit ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Vakıfbank ertelemeli kobi kredi faizleri hakkında sanal ortamda bilgi bulunmuyor. Ertelemeli kobi kredi hakkında ayrıntılı bilgiyi Vakıfbank şubelerinden ya da 0850 222 0724 numaralı Vakıfbank Çağrı Merkezi’ni arayarak öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close