Krediler

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2018

Bazı bankalar müşterilerinin kredi taksitlerini erteleyebiliyor. Müşteri kullandığı kredinin taksitlerini 3 ay veya 4 ay sonra ödemeye başlıyor. Tüketicilere taksit erteleme imkanı sunan bankaların faiz ve maliyet bilgilerini sizlerle paylaştık. Detaylı bilgi aşağıda...

Ertelemeli kredi türleri içinde; ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve esnaf (KOBİ) kredileri yer almaktadır. Ertelemeli kredi veren bankalar şunlardır:

Banka Ertelemeli Kredi Türü Vade Üst Limiti Taksit Erteleme Süresi Kredinin Aylık Faiz Oranı (en az)
ING Bank İhtiyaç 36 Ay 3 Ay %2,59
Akbank İhtiyaç 36 Ay 3 Ay %2,97
QNB Finansbank İhtiyaç 36 Ay 3 Ay %2,69
TEB İhtiyaç 36 Ay 3 Ay %2,55
Halk Bankası Konut 120 Ay 3 Ay %2,09
Vakıfbank KOBİ Kredi 36 Ay 4 Ay

Taksit Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Aşağıdaki başlıklarda 2018 yılında ertelemeli kredi veren bankaların kampanyaları hakkında kısa bilgiler verdik. İlginizi çeken kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Bankadan bu kapsamda kullanılan kredilerin taksit ödemeleri kredi kullanım tarihinden 3 ay sonra başlıyor. Banka, ertelemeli kredi başvurularını internetten ya da şubelerden alıyor.

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuru, faiz ve masraf bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/ing-bank-3-ay-taksit-ertelemeli-ihtiyac-kredisi/ adresli sayfamıza tıklayınız.

Akbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Krediye başvuru için banka şubeleri ve bazı şubesiz kredi başvuru kanalları kullanılabiliyor. Aylık faizler %2,97’den başlıyor. Müşterinin ve kredinin özelliğine göre bu faiz oranları artabiliyor.

Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuru, faiz ve masraf bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/akbank-3-ay-taksit-ertelemeli-ihtiyac-kredisi-2018/ adresini ziyaret ediniz.

QNB Finansbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank’tan da 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Finansbank, ertelemeli kredi kampanyası kapsamında 33 aya kadar vade yapabiliyor. Ertelemeli kredi faizleri aylık %2,69’dan başlıyor.

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuru, faiz ve masraf bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/qnb-finansbank-3-ay-taksit-ertelemeli-ihtiyac-kredisi-2018/ adlı makalemize tıklayınız.

TEB Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB de 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında. Bankadan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullananlara 36 aya kadar vade yapılabiliyor. Kredinin aylık faizi ise %2,55’ten başlamaktadır. TEB şubeleri üzerinden ve bazı şubesiz bankacılık kanallarını kullanarak ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuru, faiz ve masraf bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz https://yatırımhaber.com/teb-3-ay-taksit-ertelemeli-ihtiyac-kredisi-2018/ adlı makalemize tıklayınız.

Halkbank Ertelemeli Konut Kredisi Kampanyası

Halk Bankası, Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası ile tüketicilere 3 ay ertelemeli konut kredisi veriyor. Ertelemeli konut kredisi için 120 aya kadar vade yapılabiliyor. Kredinin faizleri, müşterinin kullanacağı vadeye göre değişebiliyor.

Halkbank 3 ay ertelemeli konut kredisi hakkındaki faiz, masraf ve başvuru bilgilerini öğrenmek isterseniz https://yatırımhaber.com/halkbank-3-ay-taksit-ertelemeli-konut-kredisi-2018/ adlı makalemize tıklayınız.

Vakıfbank Ertelemeli KOBİ Kredi Kampanyası

Vakıfbank esnaf ve kobilere 4 aya kadar ertelemeli kredi veriyor. Ertelemeli kobi kredi kapsamında 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. 36 aya kadar vade yapılabilen ertelemeli kobi kredi için isteyene 3 ay isteyene 4 ay taksit erteleme yapılıyor. Taksit erteleme yerine 3 ayda bir taksit ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Vakıfbank ertelemeli kobi kredi faizleri hakkında sanal ortamda bilgi bulunmuyor. Ertelemeli kobi kredi hakkında ayrıntılı bilgiyi Vakıfbank şubelerinden ya da 0850 222 0724 numaralı Vakıfbank Çağrı Merkezi’nden alabilirsiniz.

DİKKAT:  Ertelenen ödemeler vade sayısına bölünerek diğer taksitlere eklenecektir.

Kredi borçlarınızı yapılandırmak istiyorsanız borç kapatma kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Avantajlı yapılandırma kampanyalarını incelemek için alttaki bağlantıyı ziyaret ediniz:

https://yatırımhaber.com/borc-kapatma-kredisi-2018-kredi-yapilandirma/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı